Laimėk šventines „Logitech“ dovanas

Galima susimąstyti, kokio gi tipo produkcijos „Logitech“ turi daugiau: žaidėjams skirtų ar ergonomiškų, skirtų darbui? Niekas nesuklys pasakydamas, kad ir tų, ir tų yra daug, bet mums labiau sekasi sutikti darbui pritaikytus įrenginius. Dar vieną tokį turime šiandien. Kaip sufleruoja pavadinimas „Logitech Pebble 2 Combo“ yra rinkinys, sudarytas iš bevielės K380s klaviatūros ir bevielės M350s pelytės. Klaviatūra savo kompaktiškumu (ji neturi skaičių eilės) ir apvaliais mygtukais, o pelė savo ovalia forma primena POP periferiją, tačiau tuo pačiu yra kitoks. Prieš paskelbdami galimybę laimėti „Logitech“ prizų, pabandysime trumpai supažindinti, kokiomis funkcijomis pasižymi šis produktas.

„Logitech“ akcentuoja 4-ias esmines savybes: portabilumą, suporavimo galimybę su trimis skirtingais kompiuteriais, personalizaciją ir tylų veikimą. „Pebble 2“ įrenginiai prijungiami 2,4 GHz BT ryšiu arba pridedamo Logi Link siųstuvo pagalba prie stacionarių kompiuterių, kurie neturi WiFi/BT. Mes prijungėme „Logitech“ rinkinį prie dviejų nešiojamų kompiuterių – viskas „Windows“ aplinkoje vyko visiškai sklandžiai, nors „Logitech“ pažymi suderinamumą su visomis kitomis populiariausiomis terpėmis, įskaitant „Linux“, „MacOS“, iOS, „Android“ ir net „ChromeOS“.

Skaičių zonos neturinti K380s nėra tipiška tenkeyless klaviatūra. Lyginant su POP, ji neturi emoji klavišų eilės, o jos ilgis sutrumpėjęs vos iki 279 mm. Viršutinės ir apatinės eilių klavišai yra minimaliai išgaubti, o visi likęs tiek pat įgaubti. Daugiau nei 400 gramų sveriančios klaviatūros svoris atrodo idealus viduriukas tarp solidaus konstrukcinio įspūdžio ir galimybės patogiai klaviatūrą perkelti iš vienos vietos į kitą. „Logitech“ naudoja žemo profilio apvalius klavišus ir membraninius jungiklius. Nenuostabu, kad maži mygtukai ir minimalūs tarpai tarp jų iššaukia suklydimus paspaudžiant ne tą klavišą, kurį reikia. Nors tai iš dalies įpratimo reikalas, tačiau žodžių rašymo rekordų sumušti tikrai nepavyks net ir kiek įpratus prie klaviatūros. Rašyti nežiūrint į klaviatūrą tapo misija neįmanoma. Membraniniai jungikliai pasižymi nemažu pasipriešinimu ir tyliu veikimu – ką ir žadėjo „Logitech“.

 

Tamsiai pilka spalva išskirti Easy Switch klavišai atlieka suporavimo su pasirinktu kompiuteriu funkciją. Virš jų yra papildomi LED indikatoriai. Suporavus klaviatūrą ir pelę su vienu kompiuteriu reikia paspausti jiems priklausančius Easy Switch mygtukus ir keliauti į kitą kompiuterį prijungti tų pačių „Logitech“ įrenginių.

 

Į dešinę nuo jų turime 10 Media tipo klavišų, kurie gali būti perjungti į Fn funkcijos klavišus su komanda Fn+Esc. Tarp Media funkcijų yra tokių, kaip Emojis, Search, Screen Snip (nufotografuoti ekraną ar jo pasirinktą dalį), Back, Dictation (surinkti diktuojamą tekstą) ir t.t. Bet kuriam iš šių klavišų Logi Options+ leidžia pakiesti atliekamą funkciją. Pasirinkimų sąrašas ilgas.

 

Nors M350S pelytė yra nedidelių gabaritų, ji yra pakankamai sunki (76 g). Žinoma, nemažai svorio prideda AA baterija. Pelė pasižymi ovalo forma ir besileidžiančiu priekiu. Nedidelėms rankoms pasirodė, kad fingertip tipo sučiupimas priimtiniausias. Platus pelės ratukas juda dvejomis kryptimis ir pasirodė besantis labai tylus – net tylesnis už pagrindinius mygtukus. Natūralu, kad M350s taip pat galima suporuoti su trimis skirtingais kompiuteriais. Tai atlieka dugne esantis specialus mygtukas. Greta esantis slankiklis įjungia/išjungia graužiką.

 

Pelytė naudoja nuosavą savo paties optinį sensorių, kurio maksimalus jautrumas 4000 DPI, mažiausias – 400 DPI. Žingsniai atliekami kas 1 %. Gamykliškai on the fly režimu jautrumo keisti negalima, tačiau ratuko vidurinysis mygtukas yra progranuojamas ir jam galima priskirti dviejų parinkčių DPI (kaip ir bet kokią kitą funkciją iš labai plataus sąrašo).

Logi Options+ taip pat siūlo smooth scrolling ir Flow funkcijas. Pastaroji leidžia peršokti iš vieno kompiuterio į kitą privedus pelės žymeklį prie ekrano krašto. Tokiu būdu galime persikelti mums reikalingos failus iš vieno kompiuterio į kitą.

——–

Susipažinę su „Pebble 2 Combo“ galime pereiti prie svarbesnio įvykio – dovanų dalybų. Viskas, ką reikia padaryti, tai palikti kuo išradingesnį komentarą apie tai, kokias funkcijas Kalėdų Senelis turėtų prisiminti atnešdamas klaviatūrą ir pelę būtent Tau. Komentuoti galima iki sulauksime Naujųjų metų, o trims unikaliausiems komentarų savininkams atiteks K380 ir M350 pelyčių komplektai. Visiems linksmų žiemos švenčių ir išradingo tarpušvenčio 🙂

26 Komentarai

 1. Maariux parašė:

  Kelis kartus paskaičiau klausimą, nesupratau, daviau paskaityti dvylikametei, irgi pečiais gūžčioja 😀

 2. Roger2x parašė:

  Jeigu tarpusvenciu ateitu kaledu senelis, pagalvociau apie vovere ir uzduociau klausima „GERSI?“ o jis issitraukia is uzancio stikline.. 🙂

 3. Maariux parašė:

  Benumerėse klaviatūrose labiausiai pjauna perjungimas į skaičius ir lt raides. Kolkas šitą funkciją galėtų tik Kalėda išpildyti-klaviatūra turėtų nujausti kada man reikia skaičių, o kada lt raidžių be jokio perjungimo 🙂 Iš anksto ačiū 😀

 4. gedas.s parašė:

  Seneli, seneli, svarbiausia funkcija – balta spalva. Kai už lango sniego nematyti, tegu bent darbinis stalas pasidengia baltai 🙂

 5. Albertinou parašė:

  Kokias funkcijas Kalėdų Senelis turėtų prisiminti atnešdamas klaviatūrą ir pelę būtent MAN? Būtų malonu, kad prisimintų trigonometrines funkcijas 🙂

 6. Tinkinimas parašė:

  Kalėdų Senelis ne tik atneša dovanas, bet ir įneša naują lygį patogumo į mano technologinį pasaulį! Jo išradingumas siekia aukštumas, nes ne tik kad jis atneša Logitech klaviatūrą ir pelę – jis pristato visą įžvalgų paketą, leidžiantį man keliauti per skaitmeninį kūrinių mišką su nepaprastu patogumu.

  Kalėdų Senelis, lyg tikras technologijų alchemikas, pasirūpino, kad klaviatūra būtų ne tik funkcionali, bet ir stilinga kaip švęstinis kostiumas. Klavišų paspaudimai yra taip pat švelnūs kaip Kalėdų Senelio šypsena, o pelės judesiai – tokie tiksli, kaip jo sledžio kelionės dūmai ant stogų.

  Be to, šis Kalėdų Senelio kurtas technologinis stebuklas turi specialų „Švęstinį Režimą“, kuris ne tik pakeičia įprastus klaviatūros ir pelės mygtukus į kūčiukus ir eglės šviesas, bet ir leidžia man kurti skaitmeninius e-grozius tik vienu paspaudimu. Tai yra tikras technologinis Kalėdų nuostabumas, kurį Kalėdų Senelis atneša į mano darbo stotį!

  Taigi, šią šventinę sezoną Kalėdų Senelis ne tik neša dovanas, bet ir atneša pasaulį modernios technologijos su išskirtiniais patogumais ir stiliaus detalėmis. Švęskime Kalėdas su šiuo stilingu technologiniu stebuklu, kuris leidžia mums pajusti šventinę magiją kiekvieną dieną!

  ChatGPT 😀

 7. Narkaty parašė:

  Senelis turėtų atsižvelgti į tokius veiksnius kaip suderinamumas, ergonomika, laidinės ir belaidžio, rgb pašvietimas, bei žaidimų ir ne žaidimų funkcijos, Kalėdų Senelis gali užtikrinti, kad jo į namus atsinešta klaviatūra ir pelė atitiks jo poreikius ir pageidavimus. Kalėdų Senelis gali priimti pagrįstus sprendimus ir suteikti džiaugsmo žmonėms, turintiems tinkamai pritaikytus įvesties įrenginius.

 8. cfosas parašė:

  štai kaip turimas televizoriaus pultelis saulės pagalba įkraunamas (SolarCell Remote) ir apie batareikas galima pamiršti, taip ir apie pelės/klaviatūros combo tokį pasvajoju… go green, Kalėdų seni! 😀

 9. Juarinas parašė:

  Kalėdų Seneli, manau svarbiausia privatumas, todėl tikiuosi tu žinai, kad su ALT TAB komanda gali akimirksniu persijungti į kitą darbalaukį, todėl eidamas pro šalį Elfas neužklups netikėtai naršant Aliexpes ar panašiam puslapį. O jei vis dėlto pristos Elfas, prašydamas parodyti ką veiki, akimirksniu paspausk Windows L, taip niekas negalės pamatyti ką veikei 😉

  P.S. Linksmų švenčių Seneli, saugaus naršymo patogiai įsitaisius savo krėsle 🙂

 10. fregis parašė:

  Seneli seneli kai aš dirbu prie kompiuterio, kas gi man svarbiausia?
  Gal man svarbiausia, kad klaviatūra šviestų ir matyčiau tamsoje?
  Gal pelytė šviestų ir saugo naktį nuo baubų
  Gal svarbu programuojami mygtukai, kad dirbti būtų patogu?
  Gal tyla jų svarbi, kad ne pažadinčiau kaimynu?
  Ištiesų viskas man svarbu, bet svarbiausia, kad būtų jauku ir malonu

 11. Daemon parašė:

  Seneli, gal gali įstatyt man RGB į santechnikos mazgą vonios kambary

 12. nemesis parašė:

  Kalėdų Senelis, atnešdamas klaviatūrą ir pelę būtent man, turėtų įtraukti specialų „dovanų rašymo režimą“, kurį aktyvuojant klaviatūros mygtukai pavirstų skirtingų tonų kalėdiniais skleidėjais, o pelės judesiai būtų šokio žingsniais!

 13. Raijmiss parašė:

  Seneli seneli, kad maišas nebūtų sunkus ir nugara atlaikytų laukiančius visus,neški dovanų lengvesnes klaviatūras be „machano“ į namus. Kad garsiai pėdos nekleksėtų, iš mygtukų membranos Tau padėtų. O kai užklups daug darbų ir irenginių „Logi Link“ IR „Flow“ į pagalbą jau pakeliui! Visur viską prisijungsi ir per įrengimus kaip per kaminus be vargo šokinėsi. Ir kaip gi be šviesos, kurios pilna ant šios technologijos puikios! Patogi, tyli ir daugiafunkcinė pelytė sūrio nenukniauks ir ant stalo gerai pasitarnaus. Laukiame mes dovanų ir linkime metų džiaugsmingų!!! :)))

 14. aiwaris parašė:

  na man kai teturiu veikiancius kaires rankos tik du pirstus rodomasis ir nikstys tai pasiziu i tokia klava turetu buti patogi nes su standartine mechanine sunku net rasyt nes per dydeli tarpai tarp mygtuku todel megstu zemo profilio mygtukus kazkiek bent jau patogiau su tokiais bet naudoju kokia turiu standartinete mechanine klava tai rasau praktiskai su viena ranka beja naudoju senute roccat ryos mk kuri siaip veikia idealiai kad ir sena 😀

 15. BC00 parašė:

  Nugalėtojus paskelbsime 1dienį. Stay tuned 😉

 16. BC00 parašė:

  Sveikinimai Raijmiss, fregis ir Maariux. Bus asmeniškai susisiekta 🙂

 17. Daemon parašė:

  Nu chebra, statot!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.