Lietuviai nori mobiliosios piniginės ir banko telefone

Telefonas kaip mobilioji piniginė ir mobilusis bankas – tokį išmanųjį telefoną dažniausiai nori matyti Trends apklausų dalyviai, atsakę į klausimą, kam labiausiai norėtų naudoti savo išmanųjį telefoną ir kokio pobūdžio naujų telefono pritaikymų lauktų.

Apklausa buvo atlikta Latvijoje, Estijoje, Lietuvoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje bei Norvegijoje, naudojantis Trends programėle išmaniesiems telefonams. Lietuvos, Latvijos ir Švedijos išmaniųjų telefonų turėtojai geidžiamiausiu išmaniojo telefono pritaikymo būdu laiko mobiliuosius mokėjimus. Šį variantą pasirinko 31,5 proc. Lietuvos vartotojų, 34,3 proc. – Latvijos ir net 46 proc. apklaustųjų Švedijos išmaniųjų telefonų turėtojų.

„Omnitel Trends tendencijos rodo, kad mobilieji mokėjimai yra geidžiama, vartotojui patogi ir saugi paslauga, be kurios greitai nebeįsivaizduosime savo gyvenimo, kaip šiandien jau nebeįsivaizduojame be mobiliojo el. pašto ar interneto išmaniajame telefone“, – sakė Omnitel viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

Estijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Danijoje vartotojai dažniausiai rinkosi išmaniojo telefono naudojimą banko paslaugoms. Estijoje išmanųjį telefoną kaip mobilųjį banką labiausiai norėtų rinktis 39,1 proc. Norvegijoje – 42,7 proc., Suomijoje – 31,4 proc. ir Danijoje – 36,8 proc. apklaustų vartotojų. Beje, Lietuvoje, Latvijoje ir Švedijoje mobiliojo banko galimybės buvo antrasis pagal populiarumą pasirinkimas – jį pažymėjo 25 proc. apklaustų vartotojų Švedijoje, 25,9 proc. Lietuvoje ir 27 proc. Latvijoje.

Lietuvoje, kaip ir Latvijoje, Danijoje ir Švedijoje, trečiasis pagal populiarumą pasirinkimas – galimybė telefonu balsuoti rinkimuose. Jį pasirinko 19,8 proc. Lietuvos, 18,9 proc. Latvijos, 15,2 proc. Danijos ir 10 proc. Švedijos apklaustųjų išmaniųjų telefonų vartotojų.

2 Komentarai

  1. ironvolf parašė:

    Ir aš dalyvauju šiose apklausose 🙂 Bet, kad maži skaičiai apklaustųjų, berods tik ~1000 bent LT. Visgi reikia programėlę atsisiųst, registruotis… Mano manymu ši apklausa visiškai negali atspindėti visos LT gyventojų. Kodėl?
    Ji vykdoma išmaniuosiuose telefonuose, kuriuos turi kažkiek suprantantys apie technologijas ir jų inovacijas. Taigi normalu, kad iš tų ~1000 apie trečdalis pasirinko jog telefonas galėtų būti mobilioji piniginė ir bankas. Jei būtų apklausti koks 10000 ar daugiau žmonių ir ne tik per šitą programėlę, bet ir kitais būdais, tai rezultatai būtų visiškai kiti. Gi niekuo nepasitikintis pencininkas, ar darbo žmogus nepatikėtu kažkokiam telefonui, kurį gali pamest, ar kurį gali pavogt, piniginės funkcijos.

  2. BroniusK parašė:

    Todėl, kad Omnitel. Omnitel ir yra tie Lietuviai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.