Lietuvoje jau prekiaujama BlackBerry Curve 3G

Šią savaitę Lietuvoje pasirodė naujausias išmaniųjų telefonų šeimos BlackBerry Curve narys – Curve 3G. Vienas populiariausių pasaulyje BlackBerry modelis palaiko 3G ryšio tinklą, turi GPS ir Wi-Fi signalų imtuvus bei BlackBerry vizitine kortele vadinamą visaženklę klaviatūrą.

Be tradicinių įrenginių ir savybių BlackBerry Curve 3G turi specialius atskirus vaizdo ir garso grotuvų valdymo klavišus, kurie įmontuoti telefono viršuje. Dėl talpios baterijos pilnai įkrautu išmaniuoju telefonu be perstojo muzikos galima klausytis iki 29 valandų, o ramybės būsenoje GSM tinkle telefonas bus aktyvus iki 19 dienų.

„Naujasis BlackBerry Curve 3G yra geriausias pasirinkimas ieškantiems savo pirmojo išmaniojo telefono. Patikimas ir apsiginklavęs 3G bei GPS ryšiu šis telefonas turi visas pagrindines BlackBerry savybes“, – sakė Bitės atstovė ryšiams su visuomene Raminta Rimkienė.

Kadangi BlackBerry Curve 3G palaiko 3G (HSDPA) ryšio tinklą bei turi Bluetooth ir Wi-Fi jungtis, šį išmanųjį telefoną galima naudoti ir kaip modemą interneto naršymui nešiojamuosiuose kompiuteriuose.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.