Linus‘as Torvalds‘as siūlo išjungti „kvailą“ AMD fTPM, kad būtų išspręsta striginėjimo problema

Torvalds‘as savo kolegoms pasakė: „Išjunkite tą kvailą fTPM HWRND dalyką“, nes įdiegtos pataisos iš esmės buvo neveiksmingos. Kalbant apie perėjimą prie RDRAND, Torvalds‘as pastebėjo, kad jis gali būti santykinai lėtesnis nei fTPM, tačiau sakė, kad vis tiek jam labiau patiktų, nes bent jau nėra erzinančių striginėjimų.

Torvalds‘o pasisakymas įvyko praėjus keliems mėnesiams po to, kai pasirodė pranešimų, kad fTPM atsitiktinių skaičių generatorius turi erzinančią klaidą, kuri aktyvi ir „Windows“, ir „Linux“ operacinėse sistemose. Apie problemas, susijusias su „Windows“ sistemomis, buvo pranešta dar praėjusiais metais, o problemos su „Linux“ atsirado vasario mėnesį. Vėliau išleistas pataisymas, matyt, nevisiškai ištaisė klaidingą programinę įrangą, todėl kai kuriems naudotojams problemos išliko.

Nėra aišku, ką AMD daro šiai problemai spręsti, tačiau norėtųsi tikėtis, kad tiesioginis Torvalds‘o dalyvavimas taps katalizatoriumi, paskatinsiančiu bendrovę rimtai pažvelgti į šią klaidą ir kuo greičiau ją pašalinti.

1 Komentaras

  1. ziogzzz parašė:

    Gerai, kad ne Jennifer Lopez isreiske savo nuomone, nes Torvaldsas laibai stiprus veikejas kazkuriam farmacijos kaime…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.