„Microsoft“ dar labiau priartėjo prie „Activision – Blizzard“ įsigijimo, laimėjo bylą JAV

Apygardos teisėjas leido „Microsoft“ įsigyti „Activision – Blizzard ir atmetė FTC (Federalinės prekybos komisijos) prašymą dėl preliminaraus uždraudimo. Kalifornijos šiaurinės apygardos apylinkės teismo teisėjas Corley sakė, kad jį tenkina „Microsoft“ pažadas išlaikyti „Call of Duty“ prieinamumą kitose platformose, įskaitant „Sony“, „Xbox“ ir „Nintendo Switch“.

Teisės pareigūno pareiškime teigiama, kad teismas nenustatė, jog FTC įrodė, kad susijungimas sumažins konkurenciją. Iš esmės tai reiškia, kad Prekybos komisijai neleidžiama sustabdyti sandorio, nors sprendimą galima apskųsti, jei dokumentai bus pateikti iki penktadienio pabaigos.

Teisėjas Corley atsižvelgė į 10 metų pariteto sutartį, kurią „Microsoft“ ir „Sony“ ketina pasirašyti dėl „Call of Duty“, taip pat į panašų susitarimą su „Nintendo“. JAV bendrovė taip pat perkels „Activision – Blizzard žaidimus į kelias debesų kompiuterijos žaidimų paslaugas, o tai nepakenks konkurencijai žaidimų pramonėje.

68,7 mlrd. dolerių (95,00 dolerio už akciją) vertės sandoriui jau pritarė Europos Sąjunga. „Microsoft“ vis dar bylinėjasi su Jungtinės Karalystės konkurencijos ir rinkos tarnyba (CMA), tačiau pranešama, kad abi šalys nusprendė sustabdyti bylą, kad galėtų derėtis su Didžiosios Britanijos priežiūros institucija dėl debesų kompiuterinių žaidimų problemų.

Brad‘as Smith‘as, „Microsoft“ prezidentas, ir Bobby Kotick‘as, „Activision – Blizzard“ generalinis direktorius, gyrė greitą teismo sprendimą. Atskiruose pranešimuose spaudai jie abu teigė, kad sandoris skatins konkurenciją debesų kompiuterijos žaidimų srityje, užuot ją slopinęs. Jis taip pat turėtų būti naudingas vartotojams ir darbuotojams, nes, kaip pranešama, pasibaigus susijungimui neplanuojama atleisti daug darbuotojų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.