„Middle Earth: Shadow of War“ „Denuvo“ apsauga krito per porą dienų

Panašu, kad „Denuvo“ apsauga netenka prasmės, nes ji nulaužiama labai greitai. Ką tik pasirodžiusio „Middle Earth: Shadow of War“ žaidimo nulaužimui prireikė vos poros dienų, jis „CrackWatch“ sąraše yra kaip greičiausiai nulaužtas žaidimas. Tad tie kas norės išbandyti žaidimą nelegaliais būdais tą tikrai galės padaryti. Tiesa, kai kuriuos žaidimus nulaužti užtrunka kiek ilgiau, bet žaidimų kūrėjai mokantys už „Denuvo“ apsaugą nemažus pinigus tuos finansus galėtų nukreipti geriau, pavyzdžiui, pačius žaidimus pardavinėti pigiau, o ne rūpintis nereikalinga apsauga. Žinoma, su nulaužtu žaidimu nepavyks žaisti tinkle.

Jei žaidimas patiko, mes visada patariame jį įsigyti.

17 Komentarai

 1. newdiamond parašė:

  mazesne kaina…vietoje kokiu 60 eur padarys 55 eur ? ne aciu…
  Zaidimu kainos rytu regionui absurdiskos.
  Nebent per sale…gali pasiimti puse metu senumo game…

 2. svabas parašė:

  „gears of war 4“ kožkodėl nieks nenulaužia jau kiek laiko

 3. samanius1124 parašė:

  ir codex’as ivalde denuvo mena 😀
  tiesa ankstokai, galejo palaukt goty

 4. GK parašė:

  kur jie tau pardavines zaidima pigiau kai loot boxu prikiso ir padare grind fiesta kad tik juos pirktum. ten WB tik ir ziuri kaip islupti paskutini centa.

 5. Fostil parašė:

  Na visad steama galim padaryt, kad kainas rodytu kokiais rubliais ar indijos rupijom ir kainos tada tikrai nesikandzioja. Siuo metu rubliais steame sitas geimas kainuoja 34€. Tereik pakeist savo gyvenamaja vieta settinguose ir valio tu indijos pilietis perkantis geimus ~60% pigiau…

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.