MMD į prekybą paleidžia „Philips 346B1C“ monitorių su USB-C išplėstąja jungtimi

Stulbinantys vaizdai ir galingos funkcijos:
MMD į prekybą paleidžia „Philips 346B1C“ monitorių su USB-C išplėstąja jungtimi

Amsterdamas, 2019 m. spalio 17 d. – MMD, lyderiaujanti monitorių bendrovė, pagal licenciją valdanti „Philips Monitors“ prekių ženklą, praneša apie lenkto „UltraWide“ VA LCD 34 colių dydžio monitoriaus „Philips 346B1C“ su USB-C jungtimi paleidimą į prekybą. Šis modelis yra sukurtas maksimaliai padidinti darbo vietos produktyvumą, orientuojantis į komfortą ir stilių, ir siūlo idealų derinį, susidedantį iš QHD raiškos „CrystalClear“ vaizdų, apgaubiančio VA ekrano, įmontuotos USB-C išplėstosios jungties technologijos ir daugybės novatoriškų funkcijų, užtikrinančių ergonomišką komfortą, o taip pat aplinkos tvarumą. Trumpai tariant, „Philips 346B1C“ yra tikras „vieno langelio“ sprendimas, skirtas į produktyvumo didinimą orientuotiems finansų, bankininkystės ir kitų „verslo verslui“ („B2B“) sektorių profesionalams.


„Philips 346B1C“ monitorius

Gausūs vaizdai
„Philips 346B1C“ monitorius turi daugybę aukštos kokybės technologijų, sukurtų, siekiant suteikti naudotojams išskirtinę peržiūros patirtį. „CrystalClear“, „UltraWide“, QHD 3440 x 1440 pikselių vaizdai tarsi išsiveržia iš ekrano, o prabangaus pločio 21:9 formatas suteikia begalines galimybes, tame tarpe galimybę, sugretinus palyginti, XXL dydžio skaičiuoklės peržiūrą, labai išsamias CAD-CAM programas ir dar daugiau. Be to, dėl „MultiView“ technologijos, leidžiančios naudotojams vienu metu dirbti keliais įrenginiais, tokiais kaip nešiojamasis kompiuteris ir asmeninis kompiuteris, ir „MultiClient“ integruoto KVM jungiklio, leidžiančio valdyti du atskirus asmeninius kompiuterius, galima padalinti ekraną ir produktyviai naudotis keliais įrenginiais, taikant vieną monitoriaus, klaviatūros ir pelės konfigūraciją. Tiems, kuriems patinka verslą derinti su pramogomis, šis monitorius taip pat siūlo „Adaptive-Sync“ technologiją, užtikrinančią vaizdų sklandų atnaujinimą, žaibiško greičio atsako laiką ir stabilią žaidimo eigą.

„USB-C“ magija
„Philips 346B1C“ monitorius atneša puikių naujienų profesionalams, siekiantiems taupyti laiką ir ieškantiems lengvų sprendimų. Monitorius turi įmontuotą USB-C išplėstųjų jungčių stotelę su energijos tiekimu, o tai reiškia, kad naudotojai gali taikyti daugybę patogių funkcijų, tokių kaip lengvas prijungimas vienu kabeliu ir galimybė prijungti nešiojamąjį kompiuterį prie monitoriaus, sukuriant sąlygas didelės raiškos vaizdo įrašų peržiūrai ir itin sparčiam duomenų perdavimui, net tuomet, kai nešiojamas kompiuteris yra įkraunamas.

Į ateitį nukreiptos funkcijos
Kiekviena minutė, praleista priešais „Philips 346B1C“ monitorių, turėtų būti maloni. Siekiant tai užtikrinti, monitorius pasižymi plačia komfortą didinančių funkcijų įvairove. „Flicker-free“ technologija ir „LowBlue“ režimas žada geresnį turinio atvaizdavimą, dirbant, „EasyRead“ režimas siūlo malonų skaitymo tarsi iš popieriaus lapo potyrį, 180° kampu pasukamas, pakreipiamas, reguliuojamo aukščio stovas ir „VESA“ standartas užtikrina optimalų ergonomišką komfortą, o įmontuota „Power Sensor“ technologija nustato žmogaus buvimo vietą ir atitinkamai prisitaiko, todėl energijos sąnaudos sumažėja net iki 80 proc. Ir tai dar ne viskas. Monitorius taip pat yra pagamintas be gyvsidabrio ir švino, sertifikuotas „EnergyStar 7.0″, RoHS ir TCO sertifikatais, supakuotas 100% perdirbamų medžiagų pakuotėse.

Našumo varomoji jėga, „Philips 346B1C“ monitorius, pasirodys prekyboje nuo 2019 m. lapkričio mėn. už rekomenduojamą mažmeninę 599 eurų kainą.

4 Komentarai

 1. neblogai parašė:

  Į kažką panašaus dairausi (ir be abejonės, VA), tik gal man protingiau bus imti mažesnės, ir labiau standartinės QHD raiškos (aprašomas monitorius iš tiesų yra Ultra Wide QHD). Galingos vaizdo plokštės mano kompe turbūt nebus. Beje, šis monitorius pristatomas kaip ofisinis, bet su 48-100Hz Freesync dažniu jis žaidimams kaip tik.

 2. Evaldino parašė:

  Skamba labai patraukliai, ypac tiems, kas baudoja rimta (gaming) laptop, bet ant stalo dar turi vietos tokiam ekranui!

 3. Mindaugas Klumbis parašė:

  Niekad nesidomėjau, o laptopo vaizdo išvestys duoda G-Sync/Freesync?

 4. aiwaris parašė:

  ne neduoda G-Sync/Freesync ibandyta ant lenovo legion y520 su gtx1060

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.