MMD pristato „Philips 241B7QUBHEB“ ir „272B7QUBHEB“ hibridinių USB jungčių monitorius

Neribotas produktyvumas:

MMD pristato „Philips 241B7QUBHEB“ ir „272B7QUBHEB“ hibridinių USB jungčių monitorius

Amsterdamas, 2019 m. liepos 5 d.  – MMD, lyderiaujanti monitorių bendrovė, pagal licenciją valdanti „Philips Monitors“ prekių ženklą, praneša apie „Philips 241B7QUBHEB“ 24 colių LCD ir „Philips 272B7QUBHEB“ 27 colių LCD monitorių su USB išplėstųjų jungčių galimybe paleidimą į rinką. Šie monitoriai, suprojektuoti, atsižvelgiant į šiandienos profesionalus, apjungia daugybę laiką taupančių, našumą didinančių funkcijų, kad supaprastintų ir palengvintų darbo dieną. Nuo USB išplėstųjų jungčių lankstumo ir USB C tipo prievado iki vizualinės IPS technologijos veikimo kokybės, nuo iškylančios vaizdo kameros saugumo iki „SmartErgoBase“ stovo teikiamo patogumo, – šie nauji „Philips“ monitoriai reiškia verslą.

„Philips 241B7QUBHEB“ monitorius: įmontuota USB jungčių stotelė ir ergonomiškas „SmartErgoBase“ stovas

Paprastumas ir našumas
„Philips 241B7QUBHEB“ ir „Philips 272B7QUBHEB“ monitoriai turi įmontuotą USB jungčių stotelę su „DisplayLink“ technologija, kuri dėl universalaus prievadų replikavimo suteikia patogumo, nes, naudotojai gali greitai ir saugiai prijungti savo kompiuterį prie tinklų, perkelti failus, žiūrėti vaizdo įrašus ir dar daugiau, dėka vieno dvigubo kabelio su USB Type C ir Type A jungtimis. Visi išoriniai įrenginiai, įskaitant klaviatūrą, pelę ir „RJ-45″ eterneto kabelį, prijungiami per monitoriaus jungčių stotelę, taip sumažinama kabelių netvarka, bet tuo pačiu padidinamas našumas. O dėl „DisplayPort-out“ technologijos vienu kabeliu galima sujungti kelis didelės skiriamosios gebos ekranus. Galiausiai, USB 3.2 duomenų perdavimo dideliu greičiu technologija reiškia, kad naudotojai gali greitai įkrauti savo kompiuterius tiesiogiai iš savo monitoriaus, ir itin dideliu greičiu perduoti duomenis.

„Philips 272B7QUBHEB“ monitorius: „CrystalClear Quad HD“ raiška ir „Ultra Wide-Color“ technologija

Akį traukiantys vaizdai
Profesionalams, kuriems reikalingi aiškūs, ryškūs vaizdai, „Philips 241B7QUBHEB“ ir „Philips 272B7QUBHEB“ monitoriai tikrai patiks. Abu monitoriai turi IPS technologijos paneles, kurios, skirtingai nei TN ekrano panelės, nuosekliai atvaizduoja turtingas, ryškias spalvas, kurių tikslumas ir ryškumas puikiai tinka grafikos dizaineriams, CAD inžinieriams, fotografams ir vaizdo įrašų redaktoriams. IPS taip pat leidžia žiūrėti itin plačiais 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampais, o tai reiškia, kad ekranas gali būti žiūrimas iš beveik bet kokio kampo, tame tarpe ir 90 laipsnių ašies posūkio režimu, kad būtų maksimaliai lengva žiūrėti. Dėl dar įspūdingesnių vaizdų „Philips 272B7QUBHEB“ monitorius pasižymi „CrystalClear Quad HD“ skiriamąją geba, taip pat „Ultra Wide-Color“ technologija, kurios užtikrina nuostabų spindesį ir puikias, žėrinčias spalvas.

Naudotojų ir aplinkos apsauga
„Philips 241B7QUBHEB“ ir „Philips 272B7QUBHEB“ monitoriai turi daugybę funkcijų, kurios apsaugo naudotojus ir aplinką. Novatoriška, saugi „Windows Hello ™“ internetinė vaizdo kamera su veido atpažinimo technologija gali būti saugiai nuleidžiama, kai ji nenaudojama, ir taip išvengiama smalsių akių. Taip pat užtikrinamas fizinis komfortas dėl tokių akis tausojančių technologijų, kaip „LowBlue Mode“ režimas, taip pat ergonomiškas „SmartErgoBase“ stovas, kuris leidžia naudotojams nustatyti monitoriaus padėtį tiksliu aukščiu ir kampu, geriausiai atitinkančiu jų poreikius. Šie monitoriai naudingi aplinkai, nes turi energiją taupančią „PowerSensor“ technologiją, yra pagaminti iš 85% perdirbto plastiko, jų korpusas neturi PVC / BFR, taip pat gyvsidabrio ar švino, o pakuočių medžiaga yra 100% perdirbama.

Progresyvius, produktyvumą didinančius „Philips 241B7QUBHEB“ ir „Philips 272B7QUBHEB“ monitorius bus galima įsigyti už atitinkamai rekomenduojamas mažmenines 359 EUR ir 539 EUR kainas.

Daugiau informacijos apie „Philips“ monitorius rasitehttps://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

Specifikacijos:

Philips 241B7QUBHEB: https://www.download.p4c.philips.com/files/2/241b7qubheb_01/241b7qubheb_01_pss_litlt.pdf

Philips 272B7QUBHEB: https://www.download.p4c.philips.com/files/2/272b7qubheb_00/272b7qubheb_00_pss_litlt.pdf

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.