„Netflix“ išleidžia debesijos žaidimų paslaugą atrinktiems naudotojams

„Netflix“ planuoja plėstis į žaidimų transliacijos rinką, o dabar jų žaidimų transliacijos pastanga startuoja su beta versija. „Netflix“ leidžia naudotis savo žaidimų transliavimo beta versija pasirinktiems Kanados ir Jungtinės Karalystės naudotojams, todėl nuo šiol jie galės transliuoti žaidimus į pasirinktus televizorius. Netrukus ši beta versija taip pat bus taikoma asmeniniams kompiuteriams ir „Mac“ kompiuterių naudotojams tam tikrose naršyklėse, o laikui bėgant ši beta versija bus išplėsta ir į daugiau įrenginių.

Iš pradžių per „Netflix“ žaidimų transliacijos paslaugą bus galima žaisti du žaidimus. Tai „Oxenfree“ ir „Molehew’s Mining“. Norėdami valdyti „Netflix“ žaidimus per televizorių žaidėjai kaip valdiklį naudos savo išmaniuosius telefonus, o asmeninių ir „Mac“ kompiuterių žaidėjai – pelę ir klaviatūrą.

Laikui bėgant „Netflix“ planuoja tobulinti savo paslaugą ir pridėti daugiau žaidimų ir įrenginių palaikymo. „Netflix“ pabrėžė, kad jie dar tik pradeda savo kelionę žaidimų srityje, o tai reiškia, kad pirmieji jų žaidimų transliavimo paslaugos naudotojai turėtų tikėtis klaidų ar kitų transliavimo problemų. Laikui bėgant šios problemos turėtų būti pašalintos.

Šiuo metu nežinoma, kaip seksis „Netflix“ įžengti į žaidimų transliacijos rinką. Žaidimų srautinė transliacija nėra panaši į filmų srautinę transliaciją, todėl dar neaišku, ar „Netflix“ sugebės teikti panašios ar geresnės kokybės paslaugas nei „Xbox“ ir NVIDIA.

7 Komentarai

 1. xFiniti64 parašė:

  o zaidimai irgi bus woke, su LGBTQ+++ propoganda? Kur zaisi uz varksa berniuka 6 metuku, kuris jauciasi moterimi, ir kaip jam sunku ir paskui eda hormonus ir nusipjauna p ?

 2. newdiamond parašė:

  na zinant netflix, tai bus tikrai ir woke ir berniuku be lyties ar mergaiciu be lyties 🙂

 3. DeepMind parašė:

  Baisu pagalvot, kas ateinančių kartų laukia… 🙂

 4. kernelis parašė:

  Tai kad vargu, ar jie kurs savo zaidimus. Stream’ins esamus ir tiek.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.