Norintys įsigyti „Apple Vision Pro“ gaus skenuoti savo galvą, kad būtų galima pritaikyti įrenginį

Bloomberg“ žurnalistas Mark‘as Gurman‘as pateikia pirminę informaciją apie „Apple“ planus išleisti „Vision Pro“. Kitų metų pradžioje pradėjus prekiauti 3 500 JAV dolerių kainuojančiu įrenginiu, jo prieinamumas bus ribotas, o norint jį užsisakyti, pirkėjams reikės pereiti šiek tiek sudėtingą procesą.

Norėdami įsigyti „Vision Pro“, klientai pirmiausia turi susitarti dėl pritaikymo. Specialus aparatas ir „iPhone“ programėlė nuskaitys naudotojo galvą, kad „Apple“ galėtų nustatyti tinkamą galvos juostos ir šviesos sandariklio dydį. Pirkėjai internetu gali atlikti skenavimą iš namų naudodamiesi „iPhone“ programėle. Naudotojai, turintys akinius, turi pateikti bendrovei recepto duomenis, kad akiniai būtų su tinkamais lęšiais.

Nors bendrovė „Vision Pro“ pardavinės visose 270 JAV „Apple“ parduotuvių, demonstracinės stotys iš pradžių bus įrengtos tik didžiuosiuose regionuose, pavyzdžiui, Niujorke ar Los Andžele. Be to, „Vision Pro“ pirkti internetu bus galima tik 2025 m. Taigi pirmieji pirkėjai turės būtinai nueiti į fizinę parduotuvę.

1 Komentaras

  1. Daemon parašė:

    Gal biškį patiems būtų nevėlu galvas prasiskenuot su tokiais savo reikalavimais 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.