Nutekėjo pilnos „Galaxy Fold6“ ir „Flip6“ specifikacijos

Liepos 10 d. „Samsung“ ketina pristatyti „Galaxy Z Fold6“ ir „Galaxy Z Flip6“ telefonus. Evan Blass dabar nutekino išsamią informaciją apie šiuos sulenkiamus išmaniuosius telefonus, atskleisdamas, kas nauja ir kas lieka nepakitę.

„Galaxy Z Fold6“ ekranas pasižymės maksimaliu 2600 nitų ryškumu. Nepaisant nepakitusios baterijos talpos, dėl didesnio efektyvumo žadamas ilgesnis baterijos veikimo laikas, užtikrinantis papildomas dvi valandas vaizdo įrašų atkūrimo vienu įkrovimu.

239 gramus sveriantis „Fold6“ yra 14 gramų lengvesnis už savo pirmtaką. Sulenktas jis bus 1,4 mm trumpesnis, 2,7 mm platesnis ir 0,5 mm plonesnis ir gaus patobulintą „Armor Aluminum“ rėmelį. Išorinio ekrano įstrižainė dabar yra 6,3 colio, o pagrindinio ekrano skiriamoji geba bus šiek tiek pakitusi dėl naujo kraštinių santykio.

„Galaxy Z Flip6“ sulaukia reikšmingesnių atnaujinimų. Jo pagrindinė kamera dabar gali pasigirti 50 MP jutikliu ir išlaiko f/1,8 diafragmą. Pažymėtina, kad pagal nutekėjusias „Samsung“ specifikacijas išoriniam ekranui turėtų būti panaudota IPS panelė, o ne OLED, o tuo tikėti šiek tiek sunku, tačiau pamatysime.

Nepaisant šiek tiek sumažėjusio storio, „Flip6“ turės didesnę 4 000 mAh bateriją ir viduje bus įmontuota garų kamera. Lyginant su „Flip5“, dabar ryškesnės rėmelio ir vyrių spalvos.

Abiejuose telefonuose bus įdiegta „Galaxy AI“ programinė įranga, tačiau mažmeninė pakuotė bus bazinė, joje bus tik įkrovimo laidas ir SIM lizdo išstūmimo kaištis. Tikroji kaina bus patvirtinta per oficialų pristatymą trečiadienį.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.