Nutekėjo „Samsung Galaxy S24“ specifikacijos

Gandų skleidėjas apie telefonus Evan Blass pateikė, kaip atrodo, oficialią visų trijų būsimų „Galaxy S24“ išmaniųjų telefonų specifikacijų lentelę. Lyginant su aukščiausios klasės „S24 Ultra“, žemesniuose modeliuose visų pirma aukojama atmintis, saugykla ir kameros raiška.

Vidutinės klasės „Galaxy S24+“ turi šiek tiek mažesnį ekrano dydį lyginant su „S24 Ultra“ (6,7 colio prieš 6,8 colio). Jo fotokamera grįžta prie trijų objektyvų sąrankos su 50 MP pagrindine kamera, palyginti su flagmano 200 MP. Nors visi trys telefonai gali įrašyti iki 8K vaizdo įrašus, S24+ teleobjektyvo priartinimas neviršija 3 kartų.

Atminties ir saugyklos konfigūracijos yra identiškos „S24 Ultra“ ir „S24+“ – 12 GB RAM ir galimybė rinktis iš 256 arba 512 GB modelių, o tai reiškia, kad „Samsung“ atsisakė „S23 Ultra“ 1 TB galimybės. Vidutinės klasės telefonas turi šiek tiek mažesnės talpos akumuliatorių – 4900 mAh, palyginti su 5000 „S24 Ultra“.

Galiausiai „Galaxy S24“ sumažėjo iki 6,2 colio, išlaikydamas „S24+“ kameros specifikacijas. Daugiausia sumažinta saugykla, atmintis ir akumuliatorius. Jis turi 8 GB RAM ir galimybę rinktis 128 arba 256 GB variantą su 4 000 mAh akumuliatoriumi – tai šiek tiek geriau nei pirmtako 3 900 mAh akumuliatorius.

Nenuostabu, kad „S24+“ ir „S24“ turi aliumininį korpusą vietoj „Ultra“ titano korpuso, o rašiklį „S Pen“ palaiko tik flagmano modelis. Nutekinta lentelė taip pat patvirtina, kad visuose trijuose „S24“ telefonuose „Snapdragon“ lustas atnaujintas iki „Snapdragon 8 Gen 3“ modelio.

Ankstesnė informacija rodo, kad dirbtinis intelektas bus pagrindinė „S24“ serijos funkcija. Fotoaparatuose bus naudojamas dirbtiniu intelektu pagrįstas vaizdo stabilizavimas, kad nuotraukos būtų švaresnės net ir esant prastam apšvietimui. Kitos, kaip spėjama, DI valdomos funkcijos leidžia manyti, kad bus įmontuota DI aparatinė įranga, panaši į tą, kuri veikia „Google Pixel 8“. Tai galėtų įgalinti generatyvines funkcijas, pavyzdžiui, vertimą balsu realiuoju laiku, teksto santraukas ir dirbtiniu intelektu pagrįstą vaizdų manipuliavimą, kad būtų galima praplėsti nuotraukas arba sukurti ekrano užsklandas.

Tikimasi, kad „Samsung“ oficialiai „S24“ seriją atskleis sausio 17 d.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.