„NVIDIA App“ gaus automatinio spartinimo įrankį

„Computex“ parodoje NVIDIA neišleido jokių naujų vaizdo plokščių, tačiau buvo keletas įdomių programinės įrangos atnaujinimų. „NVIDIA App“, naujasis „GeForce“ valdymo centras, buvo atnaujintas ir pradėjo palaikyti AV1 vaizdo įrašus ir spartinimą.

Naudotojai dabar gali įrašinėti savo žaidimo procesą 120 FPS greičiu SDR ir HDR formatais. AV1 kodekui – nemokamam formatui, kurį dabar palaiko daugelis programinės įrangos platformų, reikia galingų grafikos procesorių, kad vaizdo įrašai būtų įrašomi ir koduojami aukšta kokybe ir kadrų sparta. Žaidėjams tai reiškia mažesnius saugojimo reikalavimus, kitiems – aukštesnės kokybės transliacijas. Ši funkcija bus prieinama RTX 40 serijoje.

Įdomiausia nauja NVIDIA funkcija – automatinis našumo derinimas. NVIDIA programėlė automatiškai nuskaitys ir parinks geriausius nustatymus staliniams, tiek mobiliesiems grafikos procesoriams. Šie nustatymai bus taikomi automatiškai, pažengę naudotojai gali rankiniu būdu valdyti įtampą, galią, temperatūrą ar ventiliatoriaus greitį, kad atitiktų konkrečius poreikius.

NVIDIA teigia, kad įjungus automatinio derinimo funkciją, ji reguliariai atliks nuskaitymus, kad užtikrintų optimalų grafikos procesoriaus veikimą. Priklausomai nuo nustatymų, išsamūs testai gali užtrukti nuo 10 iki 20 minučių. Gera žinia yra ta, kad toks spartinimo būdas nepanaikina garantijos. NVIDIA užtikrina, kad naudojant šią funkciją nebus sugadinta nė viena vaizdo plokštė.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.