NVIDIA bendra akcijų vertė buvo perkopusi 1 trilijoną JAV dolerių

NVIDIA pasiekė precedento neturintį etapą – jos rinkos kapitalizacija siekia 1 trilijoną JAV dolerių. Tiesa, dabar akcijų kaina šiek tiek nukrito ir bendra jų vertė dabar yra 992 mlrd. JAV dolerių. Šis pasiekimas ne tik sustiprino NVIDIA, kaip technologijų pramonės galingosios įmonės pozicijas, bet ir rodo didėjančią grafikos procesorių reikšmę įvairiuose sektoriuose, įskaitant žaidimus, dirbtinį intelektą (DI) ir duomenų centrus.

Vienas iš pagrindinių veiksnių, lėmusių milžinišką NVIDIA rinkos kapitalizaciją, yra jos dominavimas žaidimų pramonėje ir augantis dirbtinio intelekto populiarumas. Bendrovė savo sėkmę grindė žaidimų vaizdo plokštėmis, tačiau vėliau perėjo į pelningesnes rinkas, pavyzdžiui, duomenų centrų, dirbtinio intelekto spartinimo ir programinės įrangos kūrimo.

NVIDIA rinkos kapitalizacijos augimą tiesiogiai lėmė tai, kad bendrovė stipriai įsitvirtino dirbtinio intelekto pasaulyje ir duomenų centrų rinkose. Grafikos procesoriai tapo itin svarbiu dirbtinio intelekto skaičiavimų spartinimo komponentu. Tai lėmė, kad NVIDIA grafikos procesoriai plačiai paplito dirbtinio intelekto tyrimuose, mokymuose ir išvadų daryme. Be to, dėl didžiulio susidomėjimo generatyviniu dirbtiniu intelektu išaugo NVIDIA grafikos procesorių paklausa paklausa.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.