NVIDIA dovanos „Alan Wake 2“ žaidimą perkantiems RTX 40 serijos vaizdo plokštes

„Alan Wake 2“ – nekantriai laukiamas vaizdo žaidimas, kuris yra „Alan Wake“ tęsinys. Šį žaidimą sukūrė „Remedy Entertainment“, o išleis „Epic Games“, jis pasirodys 2023 m. spalio 27 d. ir bus prieinamas asmeniniams kompiuteriams, „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X|S“ platformoms.

Pažymėtina, kad „Alan Wake 2“ bus naudojamos NVIDIA technologijos, įskaitant DLSS 3.5 ir „Reflex“. Šie patobulinimai žymi svarbų trumpo su DLSS 3.5 suderinamų žaidimų sąrašo papildymą. Svarbu ir tai, kad NVIDIA bendradarbiaudama su „Remedy“ siūlo nemokamas žaidimo kopijas klientams, įsigijusiems reikalavimus atitinkančias „GeForce RTX 40“ serijos vaizdo plokštes.

Grafikos entuziastai gali pretenduoti į šią akciją įsigiję NVIDIA „GeForce RTX 4070“, 4070 Ti, 4080 ir 4090 vaizdo plokščių arba stacionariųjų kompiuterių. Be to, reikalavimus atitinka nešiojamieji kompiuteriai su „GeForce RTX 4090“, RTX 4080 arba RTX 4070. Ši akcija tęsis iki lapkričio 17 d. Labai gaila, bet žaidimas nebus duodamas tiems kas pirks RTX 4060 seriją staliniams kompiuteriams, ar RTX 4060 / 4050 serijas su nešiojamais kompiuteriais.

Svarbu nepamiršti, kad šiame pasiūlyme dalyvaus tik atrinkti mažmenininkai ir sistemų integratoriai. Todėl prieš perkant rekomenduojama peržiūrėti dalyvaujančių partnerių sąrašą. Reikalavimus atitinkančias vaizdo plokštes, stalinius ir nešiojamuosius kompiuterius galima rasti pas įvairius sistemų kūrėjus ir mažmenininkus visame pasaulyje.

Įsigiję reikalavimus atitinkantį gaminį, el. paštu gausite išsamias instrukcijas, kaip pasinaudoti žaidimu kodu. Vėliau atliksite kelis paprastus veiksmus ir „Alan Wake 2“ bus įtrauktas į jūsų „Epic Games Store“ paskyrą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.