„nVidia“ praneša apie naujas „GeForce RTX Super“ vaizdo plokštes nešiojamiems kompiuteriams

„nVidia“ tą pačią dieną kaip ir „Intel“ atskleidžia naujus produktus mobiliam segmentui. Kompanija praneša apie „GeForce RTX Super“ vaizdo plokštes ir naujus „Max-Q“ dizainus. „nVidia“ teigia, kad kartu su nešiojamų kompiuterių gamintojais jau šį mėnesį pasiūlys daugiau nei 100 naujų modelių.

Naujuose nešiojamuose kompiuteriuose bus „GeForce RTX 2070 SUPER“ ir „GeForce RTX 2080 SUPER“ vaizdo plokštės su „Turing“ architektūra, kuri turi RT branduolius Ray Tracing palaikymui. Deja, pranešime spaudai neminimi jokie RTX 2060 SUPER modeliai. Naujas vaizdo plokštes bus galima įsigyti ir su „Max-Q“ dizainu. Jų dažnis bus mažesnis, kaip ir energijos sąnaudos.

Pranešime spaudai taip pat taip pat minima „Dynamic Boost“ technologija – protingas ir automatinis energijos balansavimas tarp procesoriaus ir grafikos procesoriaus. Ši technologija yra prisitaikanti ir įgalinama visada. Be to, naujosios vaizdo plokštės palaikys „Advanced Optimus“, kuri yra patobulinta NVIDIA diskrečios/ integruotos grafikos perjungimo technologija nešiojamuose kompiuteriuose.

RTX SUPER taip pat turės žemos įtampos GDDR6 atmintį. „nVidia“ dirbo su partneriais, siekdama „padidinti atminties efektyvumą, tuo pačiu pagerindama našumą su žemos įtampos GDDR6 atmintimi“. Galiausiai, „nVidia“ atnaujino naujos SUPER serijos įtampos reguliatorių, tačiau daugiau informacijos nepateikiama.

Nešiojami kompiuteriai su „nVidia RTX SUPER“ bus pradėti pardavinėti nuo balandžio 15 dienos, tačiau daugiau dizainų tikimasi sulaukti gegužę. Turėtumėte tikėtis nešiojamų kompiuterių iš „Acer“, ASUS, „Dell“, „Gigabyte“, HP ir „Lenovo“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.