NVIDIA pripažino klaidą dėl tvarkyklių be „Ethereum“ filtro

Praėjus dienai po atrastų tvarkyklių, kurios neturi „Ethereum“ filtro RTX 3060 vaizdo plokštėms, NVIDIA pateikė trumpą pranešimą šia tema. Kompanija sako, kad kūrėjams skirtos „GeForce 470.05“ tvarkyklės turėjo kodą, pritaikytą vidiniam testavimui, o būtent tame kode nebuvo „Ethereum“ filtro tam tikroms RTX 3060 konfigūracijoms. NVIDIA jau pašalino šias tvarkykles iš tinklapio, bet jas tikrai galima rasti internete.

A developer driver inadvertently included code used for internal development which removes the hash rate limiter on RTX 3060 in some configurations.

The driver has been removed.

— NVIDIA

NVIDIA sako, kad „Ethereum“ filtras pašalintas tik tam tikrais atvejais. Ne visoms RTX 3060 vaizdo plokštėms šios tvarkyklės leidžia pasiekti pilną „Ethereum“ spartą. ASUS, „Palit“, EVGA, GALAX, „Gigabyte“ ir MSI kompanijų RTX 3060 su naujomis tvarkyklėmis veikia, bet ne visoms „Zotac“ ir „Inno3D“ RTX 3060 pavyksta išgauti pilną „Ethereum“ spartą. Be to, prijungus vaizdo plokštę per riserį kasimo sparta irgi nepagerėja. O būtent taip kasimui vaizdo plokštės naudojamos kasyklose. Norint, kad su RTX 3060 „Ethereum“ kasimas veiktų pilnu pajėgumu vaizdo plokštė turi būti įstatyta į x16 lizdą, o prie jos turi būti prijungtas monitorius arba HDMI signalo imitatorius.

 

9 Komentarai

  1. nemesis parašė:

    Ai carambusus! O aš vakar užsisakiau kaip tik Inno3d ichill rtx 3060 su kasimo intensija…
    Nesėkmė…

    Klausimas ką dabar daryt ar i5-10400F ir mobo jam pirkt ir žaidimų kompą susikraut ar bandyt reikės parduot iškart už 700-750EUR…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.