NVIDIA skelbia apie dar vieną fantastinį ketvirtį

NVIDIA atskleidė 2024 fiskalinių metų trečio ketvirčio finansinius duomenis. Pagal kompanijos metodiką šis ketvirtis baigėsi 2023 metų spalio 29 d.

NVIDIA per tris mėnesius gavo net 18,12 mlrd. JAV dolerių pajamų. Tai yra 34 % daugiau nei ketvirtyje prieš tai, bet net 206 % daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Visi suprantame, kad šias pajamas neša dirbtiniam intelektui apdoroti skirti produktai ir panašu, kad pirkėjų banga dar nenuslūgo.  Kalbant apie pelną čia irgi viskas yra labai gerai. Per ketvirtį NVIDIA gavo 9,243 mlrd. JAV dolerių pelno, o tai yra 49 % daugiau nei ketvirtyje prieš tai ir net 1259 % (12 su puse karto) daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

Žvelgiant į atskirus sektorius matome, kad duomenų centrų padalinys sugeneravo 14,514 mlrd. JAV dolerių pajamų. Ketvirtyje prieš tai šis sektorius davė 10,323 mlrd. JAV dolerių pajamų. Tuo tarpu žaidimų sektoriaus pajamos per ketvirtį siekė 2,856 mlrd. JAV dolerių, bet tai yra vis tiek augimas, nes ketvirtyje prieš tai pajamos siekė 2,486 mlrd. JAV dolerių.

Panašu, kad tai dar nėra NVIDIA lubos, nes bendrovė prognozuoja, kad 2024 fiskalinių metų ketvirtame ketvirtyje gaus 20 mlrd. JAV dolerių pajamų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.