„nVidia“ stipriai padidino grafikos procesorių pardavimus trečiame ketvirtyje

„Jon Peddie Research“ praneša, kaip gi sekėsi grafikos procesorių pardavėjams trečiame šių metų ketvirtyje. Trumpai galime pasakyti, kad daugiau grafikos akseleratorių pardavė visi: „Intel“, AMD ir „nVidia“. Bet geriausiai sekėsi „žaliesiems“.

Jei išsamiau, tai „nVidia“ savo grafikos procesorių pardavimus padidino net 29.5 %. Šiame skaičiuje telpa 34.7 % išaugusi stalinių kompiuterių grafikos akseleratorių paklausa, o nešiojamų kompiuterių segmentas matė 22.4 % augimą trečiame ketvirtyje. Bendra kompanijos pyrago dalis grafikos procesorių segmente pakilo nuo 16.3 % antrame ketvirtyje iki 19.3 % trečiame ketvirtyje.

Tuo tarpu AMD savo pardavimus irgi didino, bet tik 7.6 %. Didžiausia dalis šio padidėjimo iš stalinių kompiuterių segmento (+16.1 %), nešiojamų kompiuterių segmente pardavimai augo tik 5.2 %. Nors pardavimai augo, bendra grafikos procesorių rinkos dalis sumažėjo nuo 13.2 % iki 13 %.

„Intel“ dėka savo integruotos grafikos vis dar užima didžiąją rinkos dali – 67.8 %. Bet ji sumažėjo 2.8 %. Tuo tarpu grafikos akseleratorių pardavimai augo 5.0 %, be to buvo negana, nes konkurentams sekėsi geriau.

Pranešama, kad diskreti vaizdo plokštė buvo 39.55 % visų parduodamų asmeninių kompiuterių. Tuo tarpu asmeninių kompiuterių segmentas ketvirtis iš ketvirčio matė 10.31 % augimą, bet lyginant su situacija prieš metus pastebėtas 4.18 % kritimas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.