Paaiškėjo daugiau detalių apie „Asus“ žaidimų telefoną – „ROG Phone“

Iki šiol ROG prekių ženklas buvo sutinkamas tik kompiuterių pasaulyje, dabar jį „Asus“ suteikia ir pirmajam savo telefonui, kuris skirtas pagrinde žaidėjams. „ROG Phone” tikrai kurtas galvoje turint žaidėjus, bet puikiai tiks ir kitiems.

„ROG Phone“ turės 6 colių 18:9 formato OLED ekraną su 2160×1080 raiška. Svarbiausia, kad jo atnaujinimo dažnis 90 Hz, o atsako laikas tik 1 ms. Ekranas dar palaiko ir HDR. „Asus“ pasirūpino, kad telefone būtų tik rinktiniai „Snapdragon 845“ lustai, dėl to procesoriaus dažnis sieks net 2,96 GHz, įprastai maksimalus lusto dažnis yra 2,8 GHz. Šalia bus 8 GB RAM ir 128/ 512 GB talpykla. Telefono komponentus aušins pažangaus „vapor-chamber“ aušinimo sprendimas, kurį „Asus“ vadina „GameCool“ technologija. Telefonas taip pat gaus 4000 mAh bateriją su 20 W greito įkrovimo funkcija. Žaidėjams parūpintas ir 802.11ad bevielio tinklo modulis, šis naujas ryšio standartas dar tik dabar skinasi kelią į įvairius prietaisus.

Telefonas turės stereo garsiakalbius, vienas bus telefono apačioje, kitas viršuje. Nepamiršta įdėti ir dvigubos kameros. RGB fanatikai gaus švytinti ROG logotipą. „ROG Phone“ taip pat atsparus vandeniui. Norintys gauti dar daugiau, galės nusipirkti įvairių priedų, kurie netgi padės geriau aušinti telefoną. Integruota galimybė prijunti antrą ekraną, klaviatūrą, pelę ar net monitorių. „Asus“ atskleidė tik tiek, kad „ROG Phone“ bus išleidžiamas trečiame šių metų ketvirtyje, apie kainą kol kas neužsimenama.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.