Paaiškėjo, kad „Lunar Lake“ turės „Lion Cove“ ir „Skymont“ branduolius

„Intel“ neseniai pateikė keletą atnaujinimų, susijusių su „Lunar Lake“ procesorių serija. Svarbiausias iš jų – pradėtas darbas prie naujos kartos integruotos grafikos architektūros, žinomos kaip Xe2 arba „Battlemage“. Ši architektūra taip pat bus integruota į „Lunar Lake“ grafikos procesoriaus lustą. Terminas „Lunar Lake“ susijęs su būsima „Intel“ klientų procesorių architektūra, pakeisiančia „Meteor Lake“ ir „Arrow Lake“. Šioje naujoje konstrukcijoje laikomasi išskaidytos koncepcijos su atskiromis procesoriaus, sisteminio lusto ir grafikos procesoriaus plytelėmis.

Be naujų įžvalgų apie grafikos procesoriaus plytelę, kurioje, kaip teigiama, bus iki 8 „Xe“ branduolių, paaiškėjo naujos informacijos ir apie procesoriaus plytelę. „Intel“ į savo „perfmon“ programinę įrangą įdiegė naujus CPUID. Prie šios programinės įrangos bibliotekos prijungti atvirojo kodo duomenys atskleidė ankstesnių iteracijų branduolių dizaino pavadinimus, pavyzdžiui, „Meteor Lake“ „Redwood Cove“. Dabar „Intel“ oficialiai patvirtino, kad „Lunar Lake“ lustuose bus naudojami „Lion Cove“ ir „Skymont“ branduoliai. Tikimasi, kad „Lion Cove“, bus didelių našumo branduolių architektūra, o „Skymont“ – naujos kartos efektyvių branduolių architektūra.

Pažymėtina, kad šie kodiniai pavadinimai iš pradžių buvo siejami su „Arrow Lake“ – produktu, kuris, kaip prognozuojama, bus skirtas plačiam procesorių asortimentui, nuo pradinio lygio iki aukščiausios klasės. Tuo tarpu „Lunar Lake“ yra aiškiai skirtas mažos galios įrenginiams, o tai galbūt paaiškina bendrą šių branduolių dizainų naudojimą abiejose serijose.

„Intel“ pakartojo savo tikslą iki 2024 m. antrojo pusmečio pasiekti, kad „Lunar Lake“ serija būtų parengta gamybai. Tačiau kol kas nepatvirtinta, ar serija iš tiesų bus parengta išleidimui tais pačiais metais.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.