„Take-Two“ toliau duoda užuominas, kad GTA 6 sulauksime sekančiais metais

Neseniai vykusiame pokalbyje su investuotojais „Take-Two“ vyriausioji finansininkė Lainie Goldstein teigė, kad „2025 m. fiskaliniais metais mes rengiame savo verslą svarbiam lūžio taškui, kuris baigsis tuo, kad kitais ir vėlesniais metais pasieksime naują veiklos rezultatų rekordą“.

„Take-Two“ prognozuoja, kad bendra grynųjų užsakymų suma per visus 2024 fiskalinius metus, apimanti grynąją fizinių ir skaitmeninių produktų pardavimų sumą ir susijusias pajamas iš žaidimų, sudarys 5,45-5,55 mlrd. JAV dolerių grynųjų užsakymų ir daugiau nei 1 mlrd. dolerių pakoreguotų neapribotų veiklos pinigų srautų, nes bus išleisti „keli novatoriški žaidimai“ 2025 finansiniais metais, kurie, pagal kompanijos metodiką, baigsis 2025 m. kovo mėn.

Konkrečiai neminimas GTA 6, tačiau neabejotina, kad šis žaidimas „Take-Two“ uždirbs milžiniškas pajamas. 180 mln. kopijų, parduotų nuo GTA V išleidimo 2013 m., daro jį antru geriausiai parduodamu visų laikų žaidimu po „Minecraft“.

Nors „Take-Two“ 2025 finansiniai metai baigiasi 2025 m. kovo mėnesį, GTA 6 greičiausiai paseks savo pirmtaku ir bus išleistas prieš pat atostogų sezoną, galbūt 2024 m. rugsėjį. „Take-Two“ tikisi, kad žaidimas uždirbs daug pinigų ir pajamo bus nuolatinės, todėl tikimasi, kad greta vieno žaidėjo kampanijos atsiras ir naujas GTA Online režimas.

„Take-Two“ turi kitų patvirtintų žaidimų, įskaitant naują „Bioshock“ žaidimą ir „Ken Levine Judas“, tačiau mažai tikėtina, kad jie sugeneruos tokias dideles sumas, kurios minimos finansinėje ataskaitoje.

1 Komentaras

  1. Raijmiss parašė:

    po gta 5 kazkaip jau ant sito nusi…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.