Pakelkite žaidimų garsą į naują lygį su naujomis „Philips TAG5106″ ausinėmis

Amsterdamas – 2022 m. lapkričio 30 d. – MMD, pirmaujanti ekranų specialistė ir „Philips monitors“ prekės ženklo licencijos partnerė, džiaugiasi galėdama pranešti apie visiškai naujas aukščiausios klasės žaidimų ausines, skirtas žaidėjams, ieškantiems idealaus komforto, aukščiausios kokybės garso ir pažangių belaidžių technologijų derinio. Turėdamos dvigubą belaidžio ryšio sistemą, palaikančią ir 2,4 GHz, ir „Bluetooth“, „Philips TAG5106″ siūlo tikrąjį „du viename“ sprendimą, užtikrinantį pažangią žaidimų garso ir mobiliosios muzikos kokybę – visa tai viename elegantiškame, apdovanojimus pelniusiame gaminyje.


Tikrai įtraukianti žaidimų patirtis su išskirtiniu garso suvokimu

Pagrindinės savybės
• Tikslios 50 mm membranos – jaudinantis, detalus garsas
• Nuimamas triukšmą slopinantis mikrofonas, kad girdėtumėte garsiai ir aiškiai
• Dvigubas 2,4 GHz/BT belaidis ryšys ir 3,5 mm laidinis ryšys – patogus suderinamumas su įvairiomis platformomis
• Naujos kartos „DTS Headphone:X 2.0″ erdvinis garsas, kad klausymasis būtų išties įtraukiantis
• Integruotas šviesos diodų apšvietimas – dinamiškesnė žaidimų patirtis
• Itin ilgas 45 valandų baterijos veikimo laikas
• Apdovanojimus pelnęs ergonomiškas dizainas, užtikrinantis ilgalaikį komfortą

„Šiuolaikiniai žaidėjai ieško pažadus atitinkančių žaidimų ausinių, o „Philips TAG5106″ atitinka visus lūkesčius. Šios ausinės su dviguba belaidžio ryšio sistema, palaikančia ir 2,4 GHz, ir „Bluetooth“, yra pritaikomos kiekvieno skoniui, patogios ir tikrai kokybiškos.“ – Ilkan Reyhanoglu, „MMD Monitors & Display“ IT priedų produktų vadovas.

Galingesnis garsas galingesniam žaidimui
Norint sukurti išties įtraukiančią žaidimų patirtį, garsas yra ne mažiau svarbus nei grafika. „Philips TAG5106″ turi „DTS Headphone:X 2.0″ naujos kartos 7.1 kanalo erdvinio garso technologiją, kuri užtikrina geresnį žemų dažnių perteikimą, garso aiškumą ir erdvės suvokimą, taip pat naują atstumo suvokimo lygį, leidžiantį atskirti artimo ir tolimo tipo garsą. Taip sukuriamas išskirtinis tikroviškumo jausmas, dėl kurio žaidėjai atsiduria veiksmo centre ir gali mėgautis kaip niekada anksčiau. Tačiau „Philips TAG5106″ žengia dar vieną žingsnį pirmyn – profesionalūs akustikos inžinieriai pagal užsakymą suderino 50 mm membranas, kad būtų užtikrintas sodrus ir tikslus garsas, toks tikslus, kad žaidėjai galėtų išgirsti artėjančius žingsnius, o tai jiems suteiktų konkurencinį pranašumą, kurio jie siekia. Galiausiai nuimamas vienkryptis triukšmą slopinantis mikrofonas suteikia papildomos naudos – žaidėjai gali aiškiai ir lengvai bendrauti su komandos draugais.

 

„Philips TAG5106″ turi dvigubą belaidžio ryšio sistemą su 2,4 GHz ir „Bluetooth“ palaikymu

„Philips TAG5106″ taip pat yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško ne tik žaidimų našumo. Be 2,4 GHz belaidžio ryšio technologijos, kuri gali užtikrinti patikimą, neprarandamą žaidimų garsą su itin mažu vėlavimu PC, „Mac“ ir „PlayStation“ kompiuteriuose, šios ausinės turi ir „Bluetooth“ ryšį mobiliesiems įrenginiams. Žaidėjai gali patogiai keisti 2,4 GHz ir „Bluetooth“ belaidį ryšį vienu mygtuko spustelėjimu, taip užtikrindami maksimalų lankstumą. Itin ilgai veikianti 45 valandų trukmės baterija suteikia valandų valandas malonumo tiek žaidžiant žaidimus, tiek klausantis muzikos ar kito garso turinio. Nepaisant to, kaip jos naudojamos, „Philips TAG5106″ ausinės užtikrina ypatingą komfortą dėl apdovanojimus pelniusio ergonominio dizaino, kurį sudaro prisitaikantis lankelis ir ausų pagalvėlės su oda ir atminties putomis, užtikrinančios ilgalaikį ir stilingą komfortą.

Kainos ir prieinamumas
„Philips TAG5106″
 bus galima įsigyti už €99,90.

Daugiau informacijos apie Philips TAG5106:
https://www.philips.lt/c-p/TAG5106BK_00/5000-series-ausines-zaidimams

3 Komentarai

 1. Raijmiss parašė:

  Nu va. Kam permoketi daugiau nei dvigubai uz Corsair Virtuoso XT kai gali tureti sias 🙂

 2. ziogzzz parašė:

  Bereiksme philips reklamyte…

 3. I_ADV_I parašė:

  Kas domisi ausinėm apie 100 e. – pasidomėkit HyperX Cloud Flight

  Aš sudeginau daug laiko ir proto kalorijų, kol išsirinkau ir nesigailiu.
  Tai gal kam nors sutaupysiu laiko 🙂
  https://www.skytech.lt/hxhscfbkem-hyperx-cloud-flight-bevieles-ausis-uzdengiancios-zaidimu-usb-ausines–p-404181.html

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.