Paskelbti „Alan Wake II“ sisteminiai reikalavimai

„Alan Wake II“ bus vienas geriausiai atrodančių 2023 m. kompiuterinių žaidimų. Kaip ir „Control“, „Alan Wake II“ bus NVIDIA technologijų demonstravimo platforma asmeniniuose kompiuteriuose. Žaidime bus intensyviai naudojamas Ray tracing ir visos naujausios NVIDIA technologijos.

Tikimės, kad net ir naudojant žemus „Alan Wake II“ grafikos nustatymus, žaidimas PC platformoje atrodys gerai. Būtent „Control“ pasižymėjo gera grafika naudojant įvairus vaizdo kokybės lygius. Mažų mažiausiai PC žaidėjų prašoma turėti RTX 2060 arba RX 6600 vaizdo plokštę, kad galėtų paleisti „Alan Wake II“ 1080p 30 FPS žemais nustatymais. Tai yra su DLSS arba FSR 2 nustatytu kokybės režimu. Tai dideli minimalūs reikalavimai, ypač jei žaidžiama 1080p 30 FPS režimu. Kitus reikalavimus galite pamatyti lentelėje.

„Alan Wake II“ asmeniniams kompiuteriams pasirodys spalio 27 d. Žaidimas pasirodys tik „Epic Games“ parduotuvėje asmeniniams kompiuteriams. „Alan Wake II“ taip pat pasirodys konsolėms PS5 ir „Xbox Series X/S“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.