Paskelbtos „BlackBerry KEY2“ telefono su fizine klaviatūra nuotraukos

Viena netikėčiausių 2017 metų sėkmės istorijų buvo „BlackBerry KEYone“ „Android“ išmanusis telefonas su fizine klaviatūra, kuris buvo šluote iššluotas vos pasirodęs prekyboje. Nuo tada vis pasirodydavo žinių apie kitus šios kompanijos bandymus kurti naują produktą, ir dabar nutekintos kelios nuotraukos, kuriose, kaip spėjama, yra „BlackBerry KEY2“, kuris atsidūrė kinų mikroblogo svetainėje „Weibo“.

Kaip ir buvo galima tikėtis, „BlackBerry KEY2“, kaip ir jo pirmtakas, turi fizinę klaviatūrą, tik ji yra kiek kitokia – su matine apdaila ir paslaptingu nauju funkciniu mygtuku. Tarpo mygtukas taip pat atlieka piršto atspaudo jutiklio funkciją, o patys mygtukai atrodo šiek tiek didesni ir plokštesni.

Žinoma, telefonas pažymėtas kaip „neskirtas prekybai“, kas galėtų reikšti, kad tai tik prototipas, ir kai kurių, o gal ir nė vienos dizaino funkcijos, kurios pavaizduotos nuotraukoje, nebus galutiniame variante.

Kol kas daug spėlionių ir spekuliacijų nuotraukomis, įdomu, ar šie gandai pasitvirtins.

2 Komentarai

  1. TomasP parašė:

    Likau nustebęs. Ne dėl modelio naujo ar kaip jis atrodo, o dėl to, kad BlackBerry vis dar egzistuoja. Jei gerai prisimenų jie ant bankroto ribos buvo.

  2. Strelok parašė:

    Jie neturetu bankrutuoti, savotiska nisine rinka uzima ir tiek. Panasiai kaip nokia. Tik aisku turejo susitraukti labai pati kompanija.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.