Pastebėtas 12 branduolių AMD „Strix Point“ APU procesorius

Duomenų bazėje pastebėtas „Ryzen 8000“ serijos APU procesorius, kurio kodinis apvadinimas turėtų būti „Strix Point“. OPN (AMD produkto kodas) ir procesoriaus šeimos / įrenginio ID sutampa su būsimos „Ryzen“ serijos identifikaciniais numeriais, o tai rodo, kad šio procesoriaus konfigūracija panaši. AMD inžinerinis pavyzdys: 100-000000994-03_N [Family 26 Model 32 Stepping 0].

Buvo spėliojama, kad „Strix Point“ gali turėti 12 branduolių konfigūraciją, galimai derinant keturis „Zen 5“ ir aštuonis „Zen 5c“ branduolius arba aštuonis „Zen 5“ branduolius su papildomais keturiais „Zen 5c“ branduoliais. Nors testavimui naudota programinė įranga nėra tradicinis procesorių lyginamasis testas, ji patvirtina, kad AMD „Strix Point“ turi 12 branduolių.

Be to, tikimasi, kad AMD „Strix“ serijoje bus siūlomi dviejų tipų branduolių lustai su 12 arba 16 branduolių. Tačiau pastarasis, kaip teigiama, yra ne „Phoenix“ pakaitalas, o naujo tipo aukštos klasės APU procesorius. Patvirtinta tik tai, kad abiejuose APU bus įdiegta RDNA3.5 architektūra su daugiau grafikos branduolių, o tai žada gerokai padidinti AMD mobiliųjų sistemų grafikos našumą ateinančiais metais.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.