„Philips“ atskleidžia jutiklinius monitorius

Naujieji „Philips“ jutikliniai ekranai: patys jautriausi berėmiai „Advanced In-Cell Touch“ technologijos ekranai,
skirti informacijos taškams ir savitarnos terminalams

Amsterdamas, 2021 m. kovo 16 d. – kiekvieną dieną mus supa daugybė ekranų, kuriuos sutinkame visur: namuose, biuro patalpose ir viešosiose erdvėse – daugelis jų skirta tenkinti skirtingiems poreikiams ir paskirčiai. Jutikliniams ekranams taikomi specialūs reikalavimai. „Philips monitors“ „In-Cell Touch“ monitoriai („B1TC“ serija) yra patogūs, pasižymi didele sparta ir lietimo jautriu, kas leidžia kiekvienam iš mūsų dirbti efektyviau. Tačiau yra ir tokių situacijų, kai reikia labai specifinių, patvarių ir dar universalesnių jutiklinių monitorių: informacijos punktams, savitarnos kioskams ir parduotuvėms. Tokiems poreikiams patenkinti „Philips monitors“ pristato savo naujuosius berėmius jutiklinius ekranus („B1TFL“ serija), kurie yra interaktyvūs, montuotini visuomenei prieinamose vietose.

„Philips 242B1TC“

Šis jutiklinis ekranas yra plonas ir spartus
Naujojoje „B1TC“ serijoje yra du ekranų modeliai: 23,8″ (60,5 cm) „242B1TC“ ir 21,5″ (54,6 cm) „222B1TC“. Juose naudojama „Advanced In-Cell Touch“ (AIT) ir projekcinio talpinio prisilietimo technologijos, leidžiančios užtikrinti judesių perdavimą ir puikų reakcijos greitį, todėl naudojant šiuos ekranus užtikrinamas greitesnis reagavimas į prisilietimus net iki 10 skirtingų taškų vienu metu. „In-Cell Touch“ technologija leidžia sukurti ploną, tripusę berėmę konstrukciją, o IPS technologija užtikrina plačius matymo kampus. Ekrane naudojama atspindžius šalinanti danga, kuri kartu su Full HD skiriamąja geba, užtikrina puikių vaizdą. Ekranai taip pat pasižymi 3H lygio atsparumo įbrėžimams apsauga. Natūralesnė, sklandesnė ir greitesnė reakcija į prisilietimus puikiai tiks bet kokiems poreikiams namuose, biure ar mokykloje – , o ekranai yra suderinamas su „Windows 10″ ir įvairiomis „Android“ ir „Linux“ versijomis vos tik juos įjungus.

Itin jautrus ekranas – visą parą, septynias dienas per savaitę

Naujojoje „B1TFL“ serijoje yra keturi modeliai: 23,8″ (60,5 cm– „242B1TFL“, 21,5″ (54,6 cm) – „222B1TFL“, 17″ (43,2 cm) – „172B1TFL“ ir 15″ (38,1 cm) – „152B1TFL“. Visuose juose naudojama projekcinė talpine (P-Cap) jutiklinė technologija, užtikrinanti tolygią reakciją ir galinti vienu metu lengvai aptikti 10 spustelėjimų pirštų galiukais. Ši technologija veikia tiek spustelėjus plikais pirštais, tiek mūvint pirštines1, todėl ji yra itin universali ir tinka naudoti viešosiose vietose. Kita ypatinga šių ekranų ypatybė – tai ekrano paviršių nuo krašto iki krašto dengiantis stiklas, pasižymintis 7H atsparumo įbrėžimams lygio apsauga, leidžiantis užtikrinti eksploatavimo saugą ir patvarumą, taip pat užtikrina paprastą valymą ar dezinfekavimą tiek patalpoje, tiek lauke. Šie ekranai taip pat pasižymi itin dideliu ryškumu: nuo 350 nitų („242B1TFL“) iki 450 nitų („152B1TFL“) ir nuo atspindžių saugančia danga, kas užtikrina patogų žiūrėjimą esant ryškiam patalpų apšvietimui ar net tiesioginėje saulės šviesoje. Visi keturi modeliai turi IP65 sertifikatą (tik priekinė dalis), šonuose naudojamos sandarinimo putos, apsaugančios nuo drėgmės ir dulkių. Be to, šie ekranai yra suprojektuoti eksploatavimui visą parą, todėl naudotojai gali būti tikri, kad jie veiks bet kuriuo metu.

Paprastas prijungimas, visos reikiamos jungtys
Šie ekranai buvo suprojektuoti vadovaujantis tikrąja žodžio prasme į sprendimus orientuota filosofija, todėl juos prijungti yra itin patogu ir paprasta, tačiau nepamirštama ir apie specifinius poreikius. Šie jutikliniai ekranai suderinami su įvairiomis „Windows“, „Android“ ir „Linux“ versijomis. „B1TC“ serijos ekranuose sumontuotos VGA, HDMI ir „DisplayPort“ jungtys, taip pat trys USB-A 3.1 jungtys (viena su sparčiuoju įkrovimu – USB-BC 1.2). „B1TFL“ serijos ekranuose sumontuotis VGA, DVI, HDMI ir DisplayPort jungtys, taip pat integruotas USB šakotuvas (2x USB-A 3.1), leidžiantis prijungti papildomą aparatinę įrangą ir maitinimo įrenginius.

Berėmiai modeliai gali būti naudojami gulsčioje bei statmenoje padėtyse ir priekiu į viršų. Šiuos ekranus galima montuoti tiek naudojant VESA laikiklius, tiek „L“ formos laikiklių sistemą (pridedama komplekte), kas faktiškai tiks didžiajai daugumai aplinkybių ir atvejų, o laidiniu nuotolinio valdymo pulteliu valdomas vaizdas ekranas (OSD), kas leidžia ekraną lengvai reguliuoti jį sumontavus.

„Advanced In-Cell“ modeliai sukonstruoti taip, kad atitiktų įvairius standartus ir turėtų tripusę berėmę plonytę konstrukciją su „SmartStand“ technologija – „Z“ formos stovu su dviems vyriais, – kuri prisitaiko klientų poreikių ir užtikrina didesnį produktyvumą ir komfortą. Taip pat galima montuoti su VESA laikikliu.

Sertifikuotas komfortas ir patvarumas
Renkantis tinkamą ekraną, ypač atviroms erdvėms, sertifikatai – reikšminga aplinkybė, kadangi jie mus užtikrina, jog produktas pasižymi reikiamu kokybės ar apsaugos lygiu, kuris yra reikalaingas naudojant ekranus tokiomis aplinkybėmis, kur jie naudojami dažnai ir kartais su jais elgiamasi gana grubiai. „B1TFL“ serijai suteikti visi esminiai sertifikatai, susiję su sauga ir elektroniniais pavojais. Be to, jie sertifikuoti kaip atitinkantys EMI B klasės reikalavimus.

Kadangi „B1TC“ serijos ekranai skirti tiek verslui, tiek asmeniniam naudojimui, tiek naudojimui švietimo įstaigose, jie pasižymi „LowBlue“ režimu, „Flicker-Free“ ir „EasyRead“ technologijomis, užtikrinančiomis komfortišką žiūrėjimą, kuris praktiškai nesiskiria nuo žiūrėjimo į popierių. Be to, šios serijos ekranams suteikti „ES“, „TCO“, „EPEAT“, „TÜV“ ir „TÜV Eye Comfort“ – sertifikatai, kas užtikrina aukščiausio lygio naudojimosi patogumą ir produktyvumą.

 

Kainos ir prieinamumas

Modelis Prieinamumas Siūloma mažmeninė kaina
„152B1TFL“ 2021 m. gegužė 399 EUR
„172B1TFL“ 2021 m. gegužė 449 EUR
„222B1TFL“ 2021 m. balandis 459 EUR
„242B1TFL“ 2021 m. gegužė 469 EUR
„242B1TC“ 2021 m. balandis 309 EUR
„222B1TC“ 2021 m. birželis 279 EUR

 

Daugiau informacijos apie „Philips“ monitorius rasitehttps://www.philips.lt/c-m-so/monitoriai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.