Pirmieji „Zen“ spartos testai (balandžio 1 d. pokštas)

03_bigNežinia ar tai nėra balandžio pirmosios pokštas, bet „Overclockers.ru“ paskelbė inžinerinių „Zen“ procesorių spartos testus. Apžvalgos metu buvo bandomi net du „Zen“ procesoriai sutalpinti į tą pačią pagrindinę plokštę. Jie turėjo net po 16 branduolių, bet tik 1.7 GHz dažnį, bet nereikia pamiršti, kad tai tik inžineriniai pavyzdžiai, o ne prekybai paruošti lustai.

„Zen“ buvo lyginamas su „Intel i7-5930k“ veikiančiu nominaliais dažniais bei jį paspartinus, priminsime, kad šis procesorius turi šešis fizinius branduolius gebančius veikti dvylika gijų. Suprantama, kad užduotyse kur efektyviai išnaudojami visi 32 „Zen“ branduoliai, nepaisant 1.7 GHz dažnio, laimėdavo nesunkiai, bet ten kur svarbus vieno branduolio pajėgumas i7-5930k lengvai įrodė savo pranašumą. Pažvelgus į testuotus žaidimus matome, kad „Zen“ koja kiša labai mažas procesoriaus dažnis, o daugiau branduolių neatneša jokios naudos, nes žaidimai jų tiesiog nenaudoja.

Visą „Overclockers.ru“ „Zen“ procesorių apžvalgą galite rasti čia.

Dėkojame naudotojui Maariux už nuorodą.

01_big 07_big

AMD Zen test 16 AMD Zen test 15 AMD Zen test 14 AMD Zen test 13 AMD Zen test 12 AMD Zen test 11 AMD Zen test 3AMD Zen test 1AMD Zen test 2AMD Zen test 10AMD Zen test 9 AMD Zen test 8 AMD Zen test 7 AMD Zen test 6 AMD Zen test 5 AMD Zen test 4

7 Komentarai

 1. newdiamond parašė:

  tai kokia prasme deti user segmente 16 core ? jeigu dar eilinis softas ar geimas turbut varigian isnaudoja 8. Ir apskritai, ka veikia developeriai jeigu jau seniai didinamas tik core skaicius, o soft su isnaudojimu kaip liko ties quad, taip net nesimato jokiu perspektyvu tobuleti

 2. Mindaugas Klumbis parašė:

  Kiek esu matęs tai staliniams kompams pirma bus tik 8 branduoliai, o vėliau pasirodys 16 branduolių versija. Čia matyt serveriams skirti procesoriai su 16 branduolių ir dvigubu socketu.

 3. Maariux parašė:

  Jus rimtai tai idejot i tema? 🙂
  Pagalvokim kodel tai galetu buti balanzio 1 pokstas:
  1. Publikuota 04.01 00:00 – automatu is anksto nustatyta
  2. Apzvalgu pries puse metu neduoda daryt
  3. Kiti didieji tech www nieko panasaus netestavo.

 4. Mindaugas Klumbis parašė:

  Jei pokštas, gal niekas nenukentės per daug 🙂

  Reikės rytoj patikrinti ką rašys

 5. samanius1124 parašė:

  motka dar su IDE 😀

 6. elrurudy parašė:

  photoshopas akis bado, 2 procai ir du slotai ramu, ide kam? 😀

 7. vacoum parašė:

  nx servams skirta produkta testuoti su zaidimams… na galima, bet isvadose i tai atsizvelgta turi buti

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.