„Porsche Design“ ir „AGON by AOC“ pristato naująjį „PD32M“: 4K, 144 Hz, HDR 1400 aukščiausios kokybės monitorių

Didelio našumo žaidimų pavyzdys
„Porsche Design“ ir „AGON by AOC“ pristato naująjį „PD32M“: 4K, 144 Hz, HDR 1400 aukščiausios kokybės monitorių

Amsterdamas, 2022 m. balandžio 20 d. Išskirtinis gyvenimo būdo prekės ženklas „Porsche Design“ ir „AGON by AOC“ – vienas iš pasaulyje pirmaujančių žaidimų monitorių1 ir IT priedų prekės ženklų – pristatė naują išskirtinį žaidimų monitorių – „Porsche Design AOC AGON PRO PD32M„. 80 cm (31,5 col.) aukščiausios kokybės žaidimų monitorius pasižymi unikaliu dizainu, įkvėptu „Porsche“ sportinio automobilio charakteristikų ir detalių. Sujungdamas aukšto lygio našumą su puikia kokybe ir apdaila, dėl ryškios 4K raiškos, 144 Hz atnaujinimo dažnio ir 1 ms GtG atsako laiko „PD32M“ puikiai tinka dinamiškoms varžyboms, kuriose dalyvauja reikliausi žaidėjai. „Porsche Design AOC AGON PRO PD32M“ taip pat pasižymi „MiniLED“ foninio apšvietimo technologija ir „DisplayHDR 1400″ palaikymu – tai sukuria neprilygstamą vaizdo patirtį.

„Su savo ilgamečiu partneriu „Porsche Design“ vėl sukūrėme ikonišką ir itin galingą žaidimų monitorių, kuriame dera geriausia iš abiejų pasaulių. Kaip tikras daugiafunkcis įrenginys, „PD32M“ pasižymi funkcijomis, kurios patiks patyrusiems ir ambicingiems žaidėjams bei turinio kūrėjams, leisdamas jiems pagerinti savo našumą ir produktyvumą, – sako TPV pasaulinis rinkodaros vadovas Stefan Sommer.

Porsche Design AOC AGON PRO PD32M

„Mūsų pagrindinis tikslas buvo sukurti aukščiausios klasės įmantriu dizainu ir aukščiausios kokybės technologijomis pasižymintį monitorių. 2020 m. „Porsche Design“ ir „AGON by AOC“ bendradarbiavo kurdami „PD27″ – 240 Hz QHD žaidimų monitorių, kurio stovas primena „Porsche“ lenktyninio automobilio saugos lankus. Su antrosios kartos žaidimų monitoriumi mes dar labiau ištobulinome lenktynių įkvėptą dizainą. Pavyzdžiui, jame integruotos sportinio automobilio vairo ir ratų stipinų dizaino užuominos“, – pasakoja „Porsche Design“ vyriausiasis dizaino specialistas Roland Heiler.

Sportinių automobilių įkvėptas funkcinis dizainas
„PD32M“ stovo funkcionalumas diktuoja jo formą. Griežtumas ir tvirtumas yra pagrindiniai žaidimų pramonės elementai, todėl šios savybės subtiliai pritaikomos ekrano korpusui ir šlifuoto aliuminio stovui. Kompaktiškumas taip pat itin svarbus monitoriams, todėl ekrano korpuso konstrukcija atitinka funkcinį vidinių komponentų išdėstymą. Dėl to iš paties ekrano link pagrindinių vidinių komponentų korpusų iškyla minkšti galiniai kūginiai paviršiai. Įtraukiamos atskiros vizualinės ertmės, nukreipiančios link įvairių jungčių vietų. Be to, siekiant vizualiai optimizuoti ekrano plonumą, galinis ekrano korpusas yra švelniai pasviręs iš šonų, sukuriant trapecijos formą, kurią sudaro metalinio tinklelio intarpai aušinimui ir garsiakalbiams. Šios sritys taip pat yra netiesiogiai apšviestos RGB foniniu apšvietimu siekiant sukurti neįkyriai įtraukiantį įspūdį ir pagerinti bendrą žaidimų patirtį bei išreikšti dinamiškumą. Subtilios papildomos detalės, pvz., apšviesta horizontali aušinimo juosta, yra įkvėptos sportinių automobilių ventiliacijos angų. Gaminio prekės ženklas taip pat pateikiamas ryškiai, naudojant keičiamą projekcinį logotipą.

Išbandykite didelį našumą
Monitorių iš kitų rinkoje esančių žaidimų monitorių išskiria ne tik dizainas – didelis 31,5 col. įstrižainės monitorius saugiai ir tvirtai stovi ant stalo, o jo aukštis reguliuojamas, kad padėtis būtų ergonomiška. Stovą taip pat galima pasukti vertikaliai orientacijai.

„Porsche Design AOC AGON PRO PD32M“ turi plokščią IPS (AAS) panelę, atkuriančią 1,07 milijardo spalvų, kad atvaizduotų pačius subtiliausius atspalvių skirtumus. Ji taip pat labai tiksliai rodo spalvas – aprėpia 97 procentus DCI-P3 spalvų erdvės, kad būtų užtikrintos tikroviškos spalvos ir atspalviai. Monitorius su integruota pažangiausia „MiniLED“ foninio apšvietimo technologija turi 1152 pritemdymo zonas, kurios gali būti įžiebtos atskirai pagal vaizdo turinį. „PD32M“ tame pačiame kadre rodantis ir akinančius saulės spindulius, ir labai intensyvius juodus šešėlius, turi aukščiausios klasės HDR sertifikatą „DisplayHDR 1400″. Pasižymėdamas iki 1 400 nitų siekiančiu didžiausiu ryškumu, jis pranoksta įprastą ~300 nitų šiuolaikinių žaidimų monitorių ryškumą.

IPS ekranas rodo vaizdą itin detalia 4K raiška (3840 x 2160) bei dideliu, greitu 144 Hz atnaujinimo dažniu. Esant tikram 1 ms GtG atsako laikui, vadinamieji „vaiduokliai“ (angl. Ghosting) tarp kadrų praktiškai pašalinamas. Įtraukus „Adaptive-Sync“, naujasis įrenginys gali pasigirti kintamu atnaujinimo dažniu (VRR – Variable Refresh Rate), pašalindamas tokius artefaktus, kaip vaizdo plyšinėjimas ir trūkčiojimas. „PD32M“ dėl DisplayPort 1.4 ir dviejų HDMI 2.1 prievadų tinka tiek kompiuterinių, tiek konsolinių žaidimų žaidėjams. Monitorius papildomai palaiko įrenginius iki 120 Hz ir 4K per USB-C, taip pat dabartinės kartos konsoles per HDMI 2.1.

Puikiai tinka turinio kūrėjams
„Porsche Design AOC AGON PRO PD32M“ 
taip pat yra kaip produktyvumo mašina, skirta turinio kūrėjams, dizaineriams, redaktoriams ar programuotojams. Tai puikus namų biuro monitorius su USB-C įvestimi, leidžiančia monitoriui priimti ekrano signalą, taip pat perduoti galią (iki 90 W – priklausomai nuo HDR nustatymo) ir duomenis į prijungtą nešiojamąjį kompiuterį tik vienu USB-C laidu. Be to, nešiojamieji kompiuteriai gali pasiekti ir naudoti visus įrenginius, prijungtus prie monitoriaus 4 prievadų USB 3.2 šakotuvu, pvz., klaviatūras, peles ar išorinius diskus. Galiausiai, „PD32M“ turi KVM jungiklį, todėl naudotojai gali lengvai perjungti vaizdą tarp dviejų šaltinių, pvz., žaidimų kompiutero ir darbo nešiojampjo kompiutero, naudodami tą pačią klaviatūrą ir pelę. Monitorius gali rodyti abu šaltinius vienu metu režimu „Picture-by-Picture“ (maksimalus UHD esant 60 Hz) iš DP, HDMI arba USB-C prievadų.

Be to, „PD32M yra integruota galinga garso sistema. Du 8 W garsiakalbiai su DTS garsu užtikrina sodrų ir aiškų garsą, kurio tikisi žaidėjai.

Pritaikomas RGB apšvietimas
Nors „PD32M“ jau yra unikalus, jį galima pritaikyti dar labiau. Įrenginys turi visiškai pritaikomą RGB apšvietimą („Light FX“) ekrano gale. Paleidžiant, monitorius pasveikina naudotojus animuotu paleidimo logotipu ir specialiu garsu. Ekrano meniu (OSD) yra unikalios ir patogios struktūros, o belaidė žaidimų klaviatūra pridedama, kad naudotojai galėtų greitai ir lengvai pasiekti monitoriaus OSD nustatymus. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – monitorius pristatomas aukščiausios kokybės pakuotėje ir su USB atmintine, kurioje yra naudotojo vadovai ir susijusi programinė įranga.

„Porsche Design AOC AGON PRO PD32M“ dabar galima įsigyti „Porsche Design“ parduotuvėse, specializuotose mažmeninės prekybos vietose ir internetu adresu www.porsche-design.com, taip pat pasirinktose internetinėse parduotuvėse už 1999 EUR (rekomenduojama pardavimo kaina).

4 Komentarai

  1. Diaxminde parašė:

    2k už ale aukščiausios klasės IPS panelę? 😀 Visai pablūdo.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.