„Radeon RX 7600 XT“ išleidimas planuojamas sausio mėnesį

Vakar pasklido žinia, apie galimą „Radeon RX 7600 XT“ išleidimą, o dabar šią informaciją patvirtino „Benchlife“. Pasak jų šaltinių, vaizdo plokštė turėtų debiutuoti sausio mėnesio 24 d. Įdomu tai, kad paaiškėjo, jog AMD neplanuoja gamyklinio modelio, paprastai vadinamo MBA dizainu (Made by AMD). Vietoj to RX 7600 XT bus galima įsigyti tik partnerių sukurtas versijas.

Tarp jų „Radeon RX 7600 XT“ iš tiesų yra AMD produktų planuose ir turėtų būti išleista sausio 22 d. savaitę; tuo pačiu metu pamatysime ir „NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Super“.

– Benchlife

Dar rugsėjo mėnesį nutekinta informacija rodo, kad RX 7600 XT gali būti dviejų variantų su 10 arba 12 GB atminties. Konkretus modelis, kurį pasirinks AMD, arba ar planuojamos abi versijos, lieka neaiškus. Svarbu pažymėti, kad AMD negali padidinti „Navi 33“ grafikos procesoriaus branduolių skaičiaus nes RX 7600 naudojama pilna šio lusto versija. RX 7600 XT atveju AMD gali pasirinkti „Navi 32“ su sumažintu branduolių skaičiumi. Tai gali paaiškinti vėlavimą išleisti vaizdo plokštę, nes AMD reikėjo laiko prikaupti defektuotų „Navi 32“ lustų atsargas.

1 Komentaras

  1. neblogai parašė:

    Jei taip ir bus, tai įdomu- tai būtų AMD žingsnis Nvidijos pėdomis, kai darant ‘atšviežinimą’, su tuo pačiu skaitiniu vardu, pridėjus Ti ar Super, paleidžiamas į rinką didesnis lustas. Kaip pvz 4070Ti buvo iš AD 104, o 4070 Ti Super- iš AD103

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.