„Radeon RX 7900 GRE“ grafikos procesoriaus paketas bus perkaltas į mobilią seriją

Gandai rodo, kad mobiliųjų įrenginių serijoje gali būti planuojama naudoti tą patį „Radeon RX 7900 Golden Rabbit Edition“ (GRE) grafikos procesorių. Šiame specialiame staliniams kompiuteriams skirtame grafikos procesoriuje naudojamas hibridinis dizainas: „Navi 31“ grafikos lustas, bet mažesnis „Navi 32“ paketas. Tai leidžia sutaupyti kaštų, bet dėl to grafikos lustas maksimaliai gali naudoti tik 256 bit atminties magistralę vietoj 384 bit.

Mintis, kad hibridinis „Navi 31“ grafikos procesorius gali atsidurti nešiojamuose kompiuteriuose, iš pradžių buvo paskelbta „Moore’s Law is Dead“, kuris maždaug prieš mėnesį atskleidė šio naujojo grafikos procesoriaus egzistavimą. Tačiau tuo metu nebuvo tikrai žinoma, kad AMD ruošia staliniams kompiuteriams skirtą grafikos procesorių RX 7900 GRE.

Teigiama, kad dabar šis mobilus grafikos procesorius nėra visiškai paruoštas išleidimui. Tiksliau, nešiojamasis kompiuteris, kuriame turėjo būti įdiegtas šis „Navi 31“ hibridas, vėluoja. Panašu, kad „AMD Radeon RX 7000M“ serija pamažu įgauna galutinį pavidalą, po to, kai prieš kelis mėnesius ji debiutavo su „Navi 33“. Nepaisant to, kad RX 7000M serija šiuo metu nėra dažnas pasirinkimas tarp nešiojamųjų kompiuterių gamintojų, galingo RDNA3 grafikos procesoriaus pasirodymas gali pakeisti šią situaciją.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.