„Radeon Software Crimson ReLive 17.7.2“ su nauja „Enchanced Sync“ funkcija

AMD išleidžia naujas „Radeon Software Crimson ReLive 17.7.2“ tvarkykles, kurios kaip visada turi įvairius pataisymus seniau žinomoms klaidoms, bei, kaip pranešama, pagerintą atsako laiką DirectX 9 ir DirectX 11 žaidimuose.

Bet pagrinde naujos tvarkyklės išleistos dėl įvairių naujų funkcijų, pagrindinė jų – „Enchanced Sync“. Tai „nVidia“ „FastSync“ atitikmuo. Technologija sukurta iki minimo sumažinti vaizdo plyšinėjimą žaidžiant, bet tuo pačiu nepadidinant gaišties, kaip tai įvyksta naudojant įprastą VSync. „Enchanced Sync“ pravers tiems, kurie neturi „FreeSync“ monitoriaus, bet negali pakęsti plyšinėjančio vaizdo ir negali naudoti VSync dėl didelės gaišties. Tiesa, „Enchanced Sync“ plyšinėjimo visai nepanaikins, nes kadrai nebus suderinami su monitoriaus atnaujinimo dažniu.

Dar reikėtų paminėti startavusią „Vanguard Beta“ programą. Įstoję į programą galės anksčiau nei visi kiti gauti Beta tvarkykles ir išreikšti savo nuomonę ir pastebėjimus dėl esamų klaidų ar nesklandumų į pastabas AMD ruošiasi atsižvelgti. Programos puslapis čia.

„Radeon Software Crimson ReLive 17.7.2“ turi ir dar daugiau įvairių pagerinimų susijusių su vaizdo plokštės valdymu. Visą jų sąrašą, kaip ir tvarkyklių parsiuntimo nuorodą, rasite AMD svetainėje.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.