„Raptor Lake Refresh“ procesoriai turėtų būti išleidžiami spalio 17-23 dienomis

Kinijos žiniasklaidos priemonė „Enthusiastic Citizen“ (ECSM), kuri turi patirties nutekinant procesorių gamintojų produktų išleidimo planus dar prieš juos paskelbiant viešai, teigia, kad „Intel“ planuoja spalio viduryje pristatyti 14-osios kartos „Core“ seriją, kurią visi geriau žinome kaip „Raptor Lake Refresh“. ECSM netgi nurodo, kad išleidimas įvyks 42-ąją šių metų savaitę, t. y. tarp spalio 17 ir 23 d. Tai esą pagrįsta dar nepaskelbtais „Intel“ produktų išleidimo planais.

Išleidimo grafikas vyks pagal įprastą „Core-K“ ir įprastų „Core“ modelių pristatymo schemą, kuri buvo įprasta „Intel“ stalinių kompiuterių procesoriams pastaruosius kelerius metus. Pirmiausia išleidžiami spartinimui skirti procesoriai, o jau tik po kelių mėnesių pasirodo procesoriai su užrakintu daugikliu. Kalbant apie platformų palaikymą, akivaizdu, kad „Raptor Lake Refresh“ veiks su visomis esamomis LGA1700 pagrindinėmis plokštėmis, kuriose įdiegta naujausia BIOS versija.

ECSM taip pat užsimena apie naujos kartos stalinių kompiuterių platformą, pavadintą „Arrow Lake“. Ši architektūra atneš tikrą „Intel“ stalinių kompiuterių procesorių serijos atnaujinimą su visiškai nauju dizainu ir kitu lizdu (greičiausiai LGA-1851). Ataskaitoje kaip galimi variantai įvardijami „Intel“ Z890, B860 ir H810 pagrindinių plokščių mikroschemų rinkiniai, o H870 mikroschemų rinkinio šį kartą neplanuojama. Tai reikštų, kad „Intel“ suderino savo vartotojiškų „Core“ produktų pavadinimus ir platformą su AMD: „Core 3/5/7/9“ prieš „Ryzen 3/5/7/9“ ir Z890/B860/H810 prieš X670/B650/B620.

Įdomu tai, kad ta pati žiniasklaidos priemonė pernai pranešė, jog 13-osios kartos „Core“ „Raptor Lake“ procesoriai pasirodys spalio viduryje, po planuoto atskleidimo rugsėjo mėn. Atrodo, kad šiemet „Intel“ laikosi beveik identiško metinio atnaujinimo ciklo su „Raptor Lake Refresh“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.