RTX 4060 išleidimo turėtume sulaukti birželio pabaigoje

Iš pradžių NVIDIA ketino pristatyti RTX 4060 Ti gegužę, o RTX 4060 – liepos pirmoje pusėje. Vėliau sužinojome, kad antroje liepos pusėje planuojamas ir 16 GB „Ti“ variantas. Kol kas niekas nepasikeitė dėl 16 GB modelio, tačiau RTX 4060 dabar esą pasirodys kiek anksčiau.

MEGAsizeGPU teigia, kad „GeForce RTX 4060“ pasirodymo prekyboje data paankstinta į birželio pabaigą. Tai reikštų, kad grafikos korta pasirodys savaitę ar dvi anksčiau, nei buvo planuota iš pradžių. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad NVIDIA nepatvirtino tikslios RTX 4060 išleidimo datos, išskyrus tai, kad paminėjo mėnesį.

NVIDIA turi daug priežasčių šią vaizdo plokštę išleisti anksčiau, daugiausia dėl palyginti mažo susidomėjimo RTX 4060 Ti modeliu. Bendrovė nusprendė RTX 4060 Ti versiją išleisti už 399 USD, o tai nesulaukė entuziazmo kompiuterinių žaidėjų bendruomenėje. Japonijoje, kur žaidėjai paprastai laukia eilėse iki vėlyvos nakties, kad įsigytų naujas „GeForce“ vaizdo plokštes, RTX 4060 Ti išleidimo metu pas vieną iš mažmenininkų pasirodė tik vienas žmogus, o tai daug ką pasako.

Todėl NVIDIA gali pabandyti išleisti savo RTX 4060, 299 JAV dolerių vertės vaizdo plokštę, prieš neišvengiamą kainų mažinimą. Kitą mėnesį galime turėti visai kitokį vaizdo plokščių kraštovaizdį, nes kainų karas pasiekė piką ir dabar jame dalyvauja ne tik AMD, bet ir „Intel Arc“ produktai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.