RTX 4070 Ti SUPER ir RTX 4080 SUPER buvo įsigytos dar prieš jų oficialų išleidimą

Reddit“ naudotojas teigia, kad RTX 4070 Ti SUPER įsigijo likus dviem dienoms iki oficialaus išleidimo, tačiau susidūrė su nesklandumais, nes nėra viešai prieinamų tvarkyklių, kurios veiktų su šia vaizdo plokšte. Nepaisant to, vaizdo plokštę pavyko išbandyti sintetiniuose testuose, kurie stebėtinai veikė. Tikimasi, kad kita „GeForce 551.15“ tvarkyklė palaikys RTX 4070 Ti SUPER, o jos sulauksime tik tą pačią dieną kai įvyks oficialus vaizdo plokštės išleidimas.

„PNY RTX 4070 Ti SUPER“, matyt, nėra vienintelė jau prekyboje cirkuliuojanti SUPER plokštė. Kiti žmonės „Facebook“ grupėse teigia jau turintys RTX 4080 SUPER, tačiau taip pat ieškojo tvarkyklių. Čia reikėtų paminėti, kad NVIDIA tokios tvarkyklės dar neišleido ir neišleis iki tol kol pati vaizdo plokštė nebus išleista oficialiai.

Priminsime, kad RTX 4070 Ti SUPER išleidimas įvyks jau šiandien, sausio 24 d.

4 Komentarai

 1. BC00 parašė:

  4070 Ti Super labai nuvylė…

  • DeepMind parašė:

   Taip, manau spartą kai kur stabdo 48MB atmintinė, todėl aukštesnėj rezoliucijoj nuo RTX4080 daugiau atsilieka. Ir kai kuriose programose tai irgi atsiliepia. NVIDIA visada randa kur pakarpyti, o kainų mažinti nenori 🙂 RTX4070 Super pagal kainą,spartą ir energijos sąnaudas geresnis variantas. 16GB VRAM vėliau turėtų daugiau pasitarnauti, bet kol kas už +4GB ir tik 10 SM/RT branduoliukų mokėti +200-400Eur manau tikrai neapsimoka.

 2. Smirgelis parašė:

  O tai jau baigėsi laikai, kai gamintojas į GPU dėžę įdeda kompaktą su driveriais?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.