„Ryzen 3000“ procesoriai ir „Navi“ vaizdo plokštės bus išleidžiamos trečiame ketvirtyje

Per kasmetinį akcininkų susirinkimą AMD parodė skaidrę su būsimų produktų apytiksliais išleidimų laikotarpiais. Iš čia sužinome, kad „Ryzen 3000“ procesoriai ir „Navi“ vaizdo plokštės bus išleidžiamos trečiame šių metų ketvirtyje, o tai reiškia, kad ne anksčiau kaip liepos mėnesį. Iš skaidrės dar matome, kad „Navi“ egzistuos kartu su „Radeon VII“ vaizdo plokštėmis. Tai reiškia, kad didesnės spartos už esamą AMD flagmaną tikrai nematysime. Dabartinės „Navi“ vaizdo plokštės realiai bus „Polaris“ architektūros pakaitalas, tad ir sparta bus atitinkama.

Reikia paminėti, kad „Ryzen 3000“ procesorius ir „Navi“ vaizdo plokštes AMD pademonstruos kur kas anksčiau nei yra suplanuotas jų išleidimas. Kalbame apie „Computex“ parodą, kurioje tikimės išvysti „Ryzen 3000“ procesorius. Tuo tarpu „E3 2019“ parodoje jau laukiame „Navi“ vaizdo plokščių atskleidimo. Šių renginių metu turėtume pamatyti ne vieną naujų AMD produktų demonstraciją.

2 Komentarai

  1. xenixas parašė:

    delsimas tai geras 😀 visi galvojo, kad metu pradzioje prades prekiauti, bet tik pristate 😀 ir delsia, kazkaip nenustebciau jei Q4 viduryje ty pries sventes prades prekyba 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.