„Samsung“ atskleidė „Fold 5“ ir „Flip 5“ telefonus

„Samsung“ pristatė naujos kartos prietaisus su sulenkiamais ekranais. „Galaxy Z Flip 5“ ir „Z Fold 5“ buvo pristatyti trečiadienį bendrovės gimtojoje Pietų Korėjoje vykusiame renginyje kartu su nauja „Tab S9“ „Android“ planšetinių kompiuterių serija ir laikrodžiu „Galaxy Watch 6“ su „Google Wear OS“ programine įranga.

Rinkoje pirmaujanti „Flip“ serija buvo atnaujinta ir papildyta daug didesniu išoriniu viršelio ekranu, kurį galima naudoti greitiems atsakymams į žinutes, valdikliams ir kaip vaizdo ieškiklį darant asmenukes su pora pagrindinių 12 megapikselių kamerų.

Vidinis atlenkiamasis ekranas taip pat turi naują vandens lašo formos vyrių konstrukciją, kuri sumažina raukšlę ekrano viduryje ir leidžia uždarytą telefoną sulankstyti visiškai lygiai, be tarpo palei šonus, o tai yra 25 % patvaresnis variantas, teigia bendrovė.

Lyginant su pirmtaku, vandeniui atsparus „Z Flip 5“ yra plonesnis, lengvesnis ir turi spartesnį „Qualcomm“ lustą „Snapdragon 8 Gen 2“. Tačiau jis taip pat yra brangesnis, kainuoja nuo 1049 svarų sterlingų Jungtinėje Karalystėje arba 999 JAV dolerių, o parduotuvėse pasirodys rugpjūčio 11 d.

„Samsung“ sulenkiamo telefono ir planšetinio kompiuterio hibridas taip pat sulaukė reikšmingų penktosios kartos patobulinimų. „Z Fold 5“ turi tą pačią patobulintą vandens lašo formos vyrių konstrukciją kaip ir „Flip“, todėl jį galima uždaryti be tarpo šonuose. Vidinis ekranas yra ryškesnis, 25 % patvaresnis ir jame galima naudoti rašiklį.

Itin aukštos klasės prietaisas yra plonesnis, lengvesnis ir greitesnis nei jo pirmtakas, jame įrengtos penkios kameros nugarėlėje, priekyje ir vidiniame ekrane. „Z Fold 5“ kaina prasidės nuo 1749 svarų sterlingų Jungtinėje Karalystėje arba 1799 JAV dolerių JAV, o prekyboje pasirodys rugpjūčio 11 d.

5 Komentarai

  1. xFiniti64 parašė:

    Geras telefonas foldas ar nelabai ?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.