Tyrimas parodė, kad IE rinkos dalis kirto žemiau 50%

Airijoje įsikūrusi rinkos tyrimų bendrovė StatCounter pranešė, kad surinko daugiau nei trijų milijonų interneto svetainių duomenis apie naršyklių paplitimą. Kaip teigia bendrovė, Microsoft Internet Explorer pirmą kartą per visą laiką naudoja vos 50% internautų.

Žinoma, šie duomenys nėra tai, ką mes galime pastebėti pasauliniu mastu, tačiau labai įdomūs. Štai Internet Explorer tarp visų svetainių vartotojų naudojo vos 49,9% vartotojų, Mozilla FireFox liko antroje vietoje su 31,5%, o Google Chrome trečioje su 11,5%.

Labai nedaug, tiksliau 4,4% procento visų vartotojų naudojo Apple Safari, o tik 2 procentai Opera interneto naršykles. Vis krentant IE populiarumui nieko keisto, kad Microsoft labai daug tikisi iš devintosios versijos, kuri turėtų pasirodyti visai netrukus.

5 Komentarai

 1. developeris parašė:

  smagu , kad opera naudoja salyginai mazai naudotoju 😀

 2. Santechnikas parašė:

  mazai,bet asmeniskai man ji geriausia;)

 3. newdiamond parašė:

  visos narsykles turi savu minusu pliusu…..
  kai kuriu labai paprastu niekas neistaiso..o juos galima paziureti pazaidus su konkurentu narsykle…
  bet is mano patirties galiu pasakyti…kiek bekeiktu IE tai labiausiai suderinama su WWW narsykle. Nebus kad neatidarys kokio lango….ar neveiks formos…kaip buna su chrome…su firefox..ir pan.
  taigi…
  IE galetu tik buti ne tiek i MS orientuota…ir \"lengvesne\"

 4. ironvolf parašė:

  Jei neklystu pavadinime klaida, vietoje žodžio kirto, turėtų būti – krito.
  Dabar belieka sulaukti IE9 pilnos versijos, gal tada vėl pakils IE rinkos dalis.

 5. developeris parašė:

  newdiamond, taip yra todel , kad IE iskraipo standartus ir pan. Todel visi kuria pagal ja viska , o ne pagal juos 🙂 todel kaikas neveikia su kitom narsyklem , bet reik tiketis , kad IE 9 pakeis padeti , P.s. ie jau taisosi palyginus kiek ie6 iskraipydavo viska 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.