„Western Digital“ dėl gendančių nešiojamų SSD diskų gali sulaukti grupinio ieškinio

Per pastaruosius kelis mėnesius buvo pranešimų apie „SanDisk“ nešiojamųjų SSD diskų problemas, o „Western Digital“ gegužės mėn. išleido programinės aparatinės įrangos atnaujinimą, kuris turėjo užkirsti kelią netikėtam diskų atsijungimui nuo kompiuterio. Tačiau atrodo, kad šis programinės įrangos atnaujinimas problemos neišsprendė, ir dabar „Western Digital“ paduota į teismą dėl to, kad diskai ne tik atsijungia, bet ir sugenda. Tikimasi, kad teismo procesas taps grupiniu ieškiniu, nes ieškovas teigia, kad diskų gedimo problema susijusi su dešimtimis ar net šimtais tūkstančių JAV gyventojų.

Į skundą įtraukti „SanDisk Extreme Pro“, „Extreme Portable“, „Extreme Pro Portable“ ir „WD My Passport SSD“ modeliai. Liepos mėn. buvo išleistas dar vienas programinės įrangos atnaujinimas, kuris, kaip teigiama, dar labiau pablogino problemas, dėl kurių diskai praranda duomenis arba jų savininkams jie tampa neprieinami. Kai kuriais atvejais diskai pereina į tik skaitymo režimą, tačiau kartais tai reiškia, kad diskai tampa neprieinami operacinei sistemai, o tai savo ruožtu reiškia, kad naudotojas taip pat praranda duomenis. Laikas parodys, kaip viskas baigsis, tačiau „Western Digital“ padėtis nėra gera, tačiau tai nebūtų pirmas kartas, kai atminties įrenginių gamintojas paduodamas į teismą dėl sugedusių produktų.

Priminsime, kad „Western Digital“ dar 2016 metais įsigijo „SanDisk“.

7 Komentarai

 1. newdiamond parašė:

  gera gyventi jav, siuo poziuriu

 2. SoTOP parašė:

  Keistai čia, daug metų buvo viskas labai gerai, bet kažkokią partiją produktu gavosi visiškas e-waste.

 3. Maariux parašė:

  Labai gaila, kad meta šešėlį ant SanDisk už juos dar ir beveik 20 mlrd sumokėję.
  Iš kitos pusės smagu matyti, kad tai neliečia HGST, gal dėl to, kad jie toliau kepa tik* HDD.
  SSD niuansas yra tas, kad HW dalis gali būti kone tobula, bet prasileidus kažkiek bugų, situacija gali tapti katastrofiška… Iš kas įdomiausia, kad nusipirkęs SSD nežinai, ar verta atnaujinti FW ar nelabai 🙂

  • StrelokRTX parašė:

   HGST galiu drąsiai rekomenduoti. Ypač serveriams skirtus. dėl SSD tai pagrinde tik Samsung naudoju, bet tie pastovus updates, tiesiog nervina. ypač kai įrašo ne naujausią versiją ir turi taip 5-6 updates pravaryti

   • DeepMind parašė:

    Kiek žinau bent seniau, kai WD įsigijo Hitachi/HGST, tai tarp HGST ir WD būdavo identiškų modelių, tik lipdukai/etiketės skirdavosi, geri diskai buvo. Dabar naudoju A-DATA SSD du ~4 metus ir vieną ~2 metus, tai FW atnaujinimų buvo gal tik 1-2 ir viskas veikia be problemų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.