Windows 8 turės naują logotipą

Bendrovė „Microsoft“ patvirtino gandus, kad su naujosios operacinės sistemos „Windows 8“ pasirodymu bus pakeistas ir jos logotipas, rašoma IT naujienų portale XbitLabs.com. Rašoma, jog naujasis prekinis ženklas atspindės „Metro“ grafinės vartoto sąsajos dizaino bei funkcionalumo principus.

Naujas

Naujas „Windows“ logotipas. XbitLabs.com iliustracija.Apžvelgus „Windows“ logotipo atnaujinimų eigą, galima pastebėti, jog ji buvo tiesiogiai priklausoma nuo konkrečios OS versijos bei kompiuterinės technikos tobulėjimo – „Windows 1“ logotipas turėjo tik dvi spalvas, nes atvaizdavimo galimybės buvo smarkiai ribotos, kai tuo tarpu „Windows Vista“, bei „Windows 7“ logotipas pavirto į plevėsuojančią vėliavą. Kompiuterio galimybės didėjo, o su jomis keitėsi ir logotipas – jis tapo spalvingesnis, atsirado 3D efektų.

„Bet jei pažvelgtume į praeitį, kuriant pirmąjį logotipą buvo norima pavaizduoti būtent langą. Manome, kad tai yra puiki metafora apibūdinanti IT, todėl su naująja operacine grįžtame prie tikrojo lango“ – teigė Samas Moreau‘as.

„Windows“

„Windows“ Windows logotipų evoliucija. XbitLabs.com iliustracija.

15 Komentarai

 1. ironvolf parašė:

  Labai jau supaprastintas logotipas ir bent man negražus. Su paint tokį nupieščiau per 5 min.

 2. ZigZag parašė:

  Taip, tiesą sakant jis ir man nepatiko. Net tas pirmasis Windows 1 man kažkaip įdomiau atrodo.

 3. Pasisiauses parašė:

  Tiek svarbių naujienų buvo apie operacines sistemas, o jūs apie logotipą rašot…

 4. ironvolf parašė:

  Man tai logotipas svarbesnis už OS.

 5. zhaltees parašė:

  4 iPad’ai. Tuoj Apple ieškinį pateiks.

 6. alpinestar parašė:

  zhaltees -> Geras 😀 O man iš tikro patinka šis logotipas, nors ir senieji visai nieko. Toks minimalistinis. Aišku, be užrašo Windows 8 retas žmogus atskirtų tai, tačiau su užrašu tikrai gerai dera, mano nuomone. 🙂

 7. BuGeris parašė:

  Plastikinių langų firmai kokiai tiktų.

 8. tomaxsas parašė:

  ironvolf: pagal tave gerą logotipą reiktų piešt visą dieną?
  na o man jis gražus.

 9. ironvolf parašė:

  zhaltees-> man nepanašu į 4 ipad. (http://www.part.lt/img/ba92d8b58634d57f8f7f7fe9d1632d91533.jpg)
  tomaxsas-> na jei kokia mažai žinoma plastikinių langų įmonė sukurtų tokį logotipą per 5 min. ir jį naudotų tai nieko nesakau, bet kai tokia kompanija nešioja tokį logo tai ką žinau. Prestižo reikalas. Kiekvienam grožis savitas.

 10. Augustazz parašė:

  man tai tikrai atitinka operacine tas logotipas.
  seip paprastas, akiu nedraskantis logotipas, jokiu mandrybiu nereikia. man netgi patinka jis.

 11. tomaxsas parašė:

  ironvolf: iškur traukei kad jį sukūrė per 5min? Sutinku kad nupiešt tokį kai matai prieš save jį penkių minučių reikalas, tačiau nemanau kad jį ėmė ir sukūrė per 5min.

 12. foozz parašė:

  na manes bent jau tai kiek maciau windows 8 neitin suzavejo bet logo kai logo derinsis prie tos ju keistos aplinkos (kiek ji pasiteisins parodys laikas), juolabiau uz 9 dienu Customer Preview.

 13. ironvolf parašė:

  tomaxsas-> Jei buvo idėja tokį kurt, tai kaip manai kiek galėjo užtrukt profas keturis kvadratus pakreiptus nupiešt ir tekstą darašyt? Aišku sumastyt tokius kvadratus reikėjo nemažai išgert, o ir spalva žydra prie širdies mažumoms… Čia tik ironija 🙂 Nesigilink į mano komentarus 🙂

 14. FastONE parašė:

  Tikras kubizmas 🙂
  Turėtų ir dėžutės kampuotos būti, o nebe apvalintos 😀

 15. aiwaris parašė:

  na toki logo jauciu net as girtas per 5min padaryciau:D ir siaip bent jau man tai atrodo kad w8 laukia vištos likimas nes shuda daro is ju o ne norm os.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.