Žaidimai kelyje su naujuoju „AOC GAMING 16G3“

Žaidimai kelyje su naujuoju „AOC GAMING 16G3“: dominuokite žaidimuose bet kur ir bet kada su 144 Hz atnaujinimo dažniu ir įspūdingu IPS ekranu

Amsterdamas, 2023 m. rugsėjo 14 d. – „AGON by AOC″ – vienas iš pasaulyje pirmaujančių žaidimų monitorių1 ir IT priedų prekių ženklų – pristato pirmąjį AOC GAMING nešiojamąjį žaidimų monitorių 16G3. 15,6 colių (39,5 cm) ekranas buvo sukurtas siekiant pagerinti žaidimą ir produktyvumą keliaujant, o jo dizainas yra aptakus, plonas ir traukiantis žvilgsnius.

Žaisti nepaisant ribų su AOC GAMING 16G3: suderinta galia ir mobilumas

Galingos žaidimų galimybės
AOC GAMING 16G3, pasižymintis patraukliu, įspūdingą vaizdo kokybę dovanojančiu 15,6 colių „Full HD“ IPS ekranu, yra autentiškas žaidimų monitorius, sukurtas tiek kompiuterių, tiek konsolių entuziastams, kurie nori mėgautis žaidimais bet kurioje vietoje. 16G3 pasižymi 144 Hz atnaujinimo dažniu ir 4 ms atsako laiku (su įjungtu spartinimo nustatymu), todėl AOC nešiojamų monitorių serija suteikia žaidėjams greitį, prie kurio jie yra pripratę. Šis įspūdingo 250 cd/m² ryškumo ir 1000:1 kontrasto santykio monitorius užtikrina, kad ryškios spalvos, žavingi atspalviai ir šešėliai atrodys neįtikėtinai kokybiškai tiek viduje, tiek lauke.

„Adaptive-Sync“ technologija koreguoja atnaujinimo dažnį, o trumpas įvesties vėlavimas suteikia neabejotiną pranašumą, kai milisekundės ir greita reakcija reiškia skirtumą tarp laimėjimo ir pralaimėjimo.


Sukurtas padaryti įspūdį: minimalistinė estetika ir žaidimų galia

Elegantiškas dizainas, puikus mobilumas
16G3 išvaizda, suderinanti juodus ir raudonus akcentus, spinduliuoja rafinuotu ir nepaprastai drąsiu stiliumi. Plonas 11,5 mm profilis ir mažesnis nei 1,1 kg svoris, pabrėžia estetiką ir praktiškumą. Dėl savo dydžio, panašaus į 15,6 colių nešiojamąjį kompiuterį, šis monitorius tilps į daugumą nešiojamųjų kompiuterių krepšių, bet papildomai apsaugai pridedamas paminkštintas dėklas. Integruotas protingas stovas papildo minimalistinį 16G3 dizainą ir leidžia pakreipti monitorių įvairiais kampais, kad ilgų žaidimų seansų metu būtų užtikrinta patogiausia žiūrėjimo pozicija bet kurioje vietoje. Perėjimas nuo vertikalios prie horizontalios padėties yra intuityvus, nes „Auto-Pivot“ funkcija yra lengvai pasiekiama „i-Menu“ programoje.

Sklandus ryšys, užtikrinantis nenutrūkstamus žaidimus
16G3 siūlo daug prisijungimo galimybių, prisitaikančių prie šiuolaikinės žaidimų įvairovės. „MicroHDMI“ jungtis tinka praėjusios ir dabartinės kartos žaidimų konsolėms (pavyzdžiui, PS4, PS5 arba „Xbox One“, „Xbox Series S“ arba „Series X“) ir seniems nešiojamiems kompiuteriams, o vienas iš dviejų 16G3 USB-C lizdų palaiko „DisplayPort Alt Mode“ ir maitinimą, todėl galima sklandžiai prijungti nešiojamąjį kompiuterį. Antrasis 16G3 monitoriaus USB-C lizdas gali tarnauti kaip nuolatinės srovės jungtis – taip sumažinama laidų netvarka. Nuolatinės srovės maitinimas gali būti nukreiptas per kitą USB-C lizdą į prijungtą nešiojamąjį kompiuterį, kad būtų galima jį įkrauti.

Be to, šiame nešiojamame monitoriuje yra du 1 W garsiakalbiai ir ausinių lizdas.

AOC GAMING 16G3 peržengia žaidimų ribas ir lengvai prisitaiko prie įvairių scenarijų. Jis gali būti naudojamas ne tik kaip žaidimų monitorius. Dirbantieji gali naudoti jį kaip dubliuotą antrą nešiojamojo kompiuterio monitorių įspūdingiems pristatymams, arba kaip dinamišką antrą monitorių, gerinantį darbo efektyvumą kelyje ar biure. 50×50 mm VESA tvirtinimas leidžia sumontuoti šį monitorių ant šio standarto stovo. Žaidėjai gali pasinerti į jaudinančius žaidimų seansus net ir už savo komforto zonų ribų, žinodami, kad mėgstamų žaidimų jaudulys juos lydės visur, kur nuves nuotykiai.

AOC GAMING 16G3 bus galima įsigyti nuo 2023 m. rugsėjo vidurio už gamintojo rekomenduojamą 309€ kainą.

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.