600 W „Enermax RevoBron“: bronza su aukštesnės prabos danga

Intro

Du paskutiniai apžvelgti maitinimo šaltiniai tilpo į 80-90 eurų zoną. Tai tikrai labai normali, nesikandžiojanti, suma už naują maitinimo šaltinį. Visgi kai kam ir ji per didelė. 600 W daugiau mažiau yra tas saldusis taškas, kartu turintis nemažai atsargos ateityje, galvojant apie sistemos patobulinimą. Ne modulinio varianto, kurių rinkai pasiūloma vis mažiau, nesinori, todėl žemesnis efektyvumas dažnai tampa priimtiniausiu kompromisu. Pagal tokį prinicpą visai tiktų „Enermax RevoBron“ maitinimo šaltinis: 600 W, pusiau modulinis dizainas ir 80+ Bronze sertifikatas. Ir tai ne viskas, ką „Enermax“ sudėjo į savo naujausius biudžetinės klasės maitinimo šaltinius. Gamintojas integravo DC-DC dizainą, pažadėjo, kad visi elektrolitiniai kondensatoriai bus japoniški, aušinimą patikėjo Twister Bearing ventiliatoriui, kuris palaiko DFR (Dust Free Rotation) technologiją ir netgi pridėjo išorinį COOLERGENIE ventiliatorių valdiklį, kuris taip pat komplektuojamas su aukščiausios „MaxTytan“ klasės maitinimo šaltiniais. Už 65 eurus atrodo taip, kad „RevoBron“ turi tikrai solidų paketą tiek savo viduje, tiek išorėje. Galbūt tai puikus pasirinkimas? Neskubėkime, viską patikrinkime, kartu ir elektrinės dalies elgseną, o tada paskelbkime verdiktą.

3 Komentarai

 1. Marichuana parašė:

  http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story5&reid=548

  Lietuviai gauna revobronus su geresniais kondensatoriais? Ar tiesiog didesnės galios revobronai gauna 85 laipsniams reitinguotų kondikų?

  Bet kokiu atveju, maitblokis vertas dėmesio. Gaila, nėra silpnesnio nei 500W modelio. Bent jau Skyteche.

  • BC00 parašė:

   Tikslaus atsakymo nežinau dėl 85 C kondensatorių (reikėtų klausti gamintojo dėl to konkretaus atvejo), bet kad varijuoja pačių kondensatorių gamintojai tai tikrai taip. Gali pakliūti abu Nippon, vienas Nippon, kitas Nichicon (mūsų atvejis), abu Nichicon… Bet tai neesmė – visi japonai.
   500 W pats silpniausias, silpnesnio jokia parduotuvė neturės 🙂

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.