600 W „Enermax RevoBron“: bronza su aukštesnės prabos danga

Intro

Du paskutiniai apžvelgti maitinimo šaltiniai tilpo į 80-90 eurų zoną. Tai tikrai labai normali, nesikandžiojanti, suma už naują maitinimo šaltinį. Visgi kai kam ir ji per didelė. 600 W daugiau mažiau yra tas saldusis taškas, kartu turintis nemažai atsargos ateityje, galvojant apie sistemos patobulinimą. Ne modulinio varianto, kurių rinkai pasiūloma vis mažiau, nesinori, todėl žemesnis efektyvumas dažnai tampa priimtiniausiu kompromisu. Pagal tokį prinicpą visai tiktų „Enermax RevoBron“ maitinimo šaltinis: 600 W, pusiau modulinis dizainas ir 80+ Bronze sertifikatas. Ir tai ne viskas, ką „Enermax“ sudėjo į savo naujausius biudžetinės klasės maitinimo šaltinius. Gamintojas integravo DC-DC dizainą, pažadėjo, kad visi elektrolitiniai kondensatoriai bus japoniški, aušinimą patikėjo Twister Bearing ventiliatoriui, kuris palaiko DFR (Dust Free Rotation) technologiją ir netgi pridėjo išorinį COOLERGENIE ventiliatorių valdiklį, kuris taip pat komplektuojamas su aukščiausios „MaxTytan“ klasės maitinimo šaltiniais. Už 65 eurus atrodo taip, kad „RevoBron“ turi tikrai solidų paketą tiek savo viduje, tiek išorėje. Galbūt tai puikus pasirinkimas? Neskubėkime, viską patikrinkime, kartu ir elektrinės dalies elgseną, o tada paskelbkime verdiktą.

8 Komentarai

 1. Marichuana parašė:

  http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story5&reid=548

  Lietuviai gauna revobronus su geresniais kondensatoriais? Ar tiesiog didesnės galios revobronai gauna 85 laipsniams reitinguotų kondikų?

  Bet kokiu atveju, maitblokis vertas dėmesio. Gaila, nėra silpnesnio nei 500W modelio. Bent jau Skyteche.

  • BC00 parašė:

   Tikslaus atsakymo nežinau dėl 85 C kondensatorių (reikėtų klausti gamintojo dėl to konkretaus atvejo), bet kad varijuoja pačių kondensatorių gamintojai tai tikrai taip. Gali pakliūti abu Nippon, vienas Nippon, kitas Nichicon (mūsų atvejis), abu Nichicon… Bet tai neesmė – visi japonai.
   500 W pats silpniausias, silpnesnio jokia parduotuvė neturės 🙂

 2. Martynas90 parašė:

  Buvau pasiskolinęs iš BC00 šitą daiktą, tai man užkliuvo „girdimas“ fan’o garsas idle. Nesupraskit klaidingai, maitblokis palyginti tikrai tylus ir absoliučiai daugumai neužklius, bet aš tikėjaus, kad jo visiškai nesigirdės (nesigirdės ir turiu omeny nesigirdės, t.y. prikišus ausį per 10 cm – nieko :D).

  O šiaip, IMO, vienas geresnių value maitblokių.

  • Stipena parašė:

   Per 10cm… com’ on man per tiek atstumo aš ir Silent Wings 3 ventiliatorius girdžiu, nors šiaip jie negirdimi.

   • Martynas90 parašė:

    Nu gerai, kad ir per metrą 🙂
    Kaip tu juos girdi, jei jie negirdimi? 😀 Nežinau, mano Silentium pc vienintelis ventas ~400 rpm absoliučiai nesigirdi.
    Anksciau turėjau ir Noctua, ir Silent wings, irgi 400-500rpm su pusiau pasyviais maitblokiu ir gpu, be hdd, tik ssd, tai įjungi kompą ir nieko negirdi, tas pats kas neįjungęs, kambary gali girdėti tylą 😀
    Jokie trafų zyziant negirdėt 🙂

    P.S. Netgi kolonkių ieškojaus visiškai nezyziančių 😀

    • Stipena parašė:

     Tai aš Silent Wings laikau ant max 1450rpm ir jie vos girdimi prikišus ausį, apie 500rpm išvis nė kalbos negali būt apie garsą. Dar turiu atliekamą Fractal Design Dynamic GP14 ventiliatorių, kurį ištiesus per rankos atstumą tyliam kambayj vos begirdi. Tiesa korpuse jie labiau girdimi iš 2m atstumo kai paleidi pilnu greičiu, bet tas garsas atrodo labiau sklinda nuo atsiradusių vibracijų korpuse, nes toks duslesnis gaunasi. Tas pats ir su HDD, įprastai nelabai girdimas, bet korpuse rezonuoja ir įkyrus garsas gaunasi. Taip pat man buvo pradėjęs zirzt Z-5500 kolonkių trafas, negalėdavau net miegot, suremontavo tai dabar jokio zirzimo neskleidžia absoliučiai.

  • kernel_panikuoja parašė:

   Puse trafu turbut garsiau zys nei tai 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.