Brangesnė RX 7900 XTX prieš pigesnę RX 7900 XTX: „Gigabyte AORUS Elite“ prieš „Sapphire Pulse“

Intro

Ši apžvalga neapims daugybės spartos testų šių dienų populiariausiuose žaidimuose. Vietoje to patyrinėsime dvi modifikuotas RX 7900 XTX vaizdo plokštes. „Sapphire Pulse RX 7900 XTX“ yra viena pigiausių patobulintą aušinimą turinčių sprendimų, tačiau nebe priežasties. Iškart prasitarsime, jog ši vaizdo plokštė neturi jokio RGB pašvietimo, o tai ne vienam gali būti didelis trūkumas, automatiškai išbraukiantis produktą iš pirkinių sąrašo. Tuo pačiu „Pulse“ ne tik yra vienas iš pigiausių, bet ir kompaktiškiausių pasirinkimų, todėl nenustebtume, kad buvo padaryta kompromisų ir aušinimo sistemoje. Tuo tarpu „Gigabyte AORUS RX 7900 XTX Elite“ yra premium klasės produktas, automatiškai turintis RGB, ginkluotas kur kas masyvesne aušinimo sistema ir turintis du skirtingus BIOS’us.

5 Komentarai

 1. Maariux parašė:

  Įdomūs garso rezultatai. Kaip bebūtų keista, mažiausiai apsukų turintis, Aorus Silent skamba įkyriausiai, toks jausmas, kad rezonuoja dėžė. Tuo tarpu daugiausiai apsukų turintis Saphire Pulse, kaip ir ok.

  • BC00 parašė:

   Man įkyriausiai skamba Pulse, kai pradeda blaškytis tarp 1750 ir 1850 RPM. Tas kintantis aukšto tono garsas realybėje tikrai erzina. Bet šiaip faktas, kad didesnio diametro fanai nebūtinai skleis mažiau triukšmo prie tų pačių RPM už mažesnio diametro. Gerų pavyzdžių ir korpusuose esu pastebėjęs.

   Įdomų dalyką atradau su Catalyst 23.3.2 ir HWiNFO. Su šitais Catalyst pradingsta dalis monitoringo, įskaitant memory junction ir TGP. Galima sekti tik įprastą temperatūrą su hot spot.

 2. I_ADV_I parašė:

  PUSIAU OFF TOPIC: Papirkau Nitro 6950 XT už 752e.

  Čia yra už 700: https://www.sinerta.lt/c/p/vaizdo-plokste-ati-radeo—gb–gddr6–100-438416–400342

  Kas laukė pigesnių kainų, (kaip aš) gal jau metas 😉

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.