„Corsair HS80 RGB Wireless“ – bevielės ausinės ne tik kompiuteriui, bet ir „PlayStation“ konsolei

Intro

„Corsair“ mums atsiuntė šviežią, ką tik išleistą produktą – „HS80 RGB Wireless“ ausines. Į mūsų rankas patekęs headset’as turi įdomių dizaino sprendimų, tokių kaip įtempiama guma lankelio apimčiai reguliuoti ir neatjungiamas mikrofonas, tad bus įdomu tai palyginti su tradicinėmis ausinėmis žaidėjams, kurias išbandėme anksčiau. „Corsair HS80 RGB Wireless“ gali veikti su laidu ir bevieliu būdu, taip pat turi ir RGB apšvietimo zonas. Ant popieriaus viskas atrodo labai gerai ir daug žadančiai, bet svarbiausia, ar garsas bus geras, ir ar ausinės yra patogios.

Ar „Corsair HS80 RGB Wireless“ ausinės pateisina premium segmentui keliamus reikalavimus, bandysime išsiaiškinti apžvalgoje.

4 Komentarai

  1. ziogzzz parašė:

    Šauni apžvalga, nepamenu kokias, topo centre bandžiau corsair, pigesnis variantas apie 80 eur buvo, nusiteikusi labai skeptiškai išgirsti kažką baisaus buvo neblogai. Nustebino kokios jos lengvos, žaidžiant tikrai tai svarbu. Gerai, kad yra foto kaip uždėtos ant galvos maždaug galima susidaryti įspūdį ar tiktų kiekvienam, žinoma ausys visų skiriasi tiek klausą tiek dydžiais 🙂 labai norėčiau jas palyginti su xyper xcloud II wireless, nes Razer v2 pro mane nuvylė. Kolkas xyper xcloud 2 wired man superines! Bet corsair suteikciau šansą jog būtų išbandytos!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.