„Deepcool AK620 Digital WH“ – skaudžiai konkurentams kertanti baltoji gulbė

Intro

Prieš metus „Deepcool AK620“ nurungė pusantro karto brangesnį „Noctua NH-U12A“ aušinant „Ryzen 5 5800X“. Šiandien iššūkis AK620 bus sudėtingesnis, nes kintamieji veiksniai kiti. „Deepcool“ aušintuvo laukia karštesnis „Ryzen 9 7950X“ ir net trys dvibokščiai konkurentai: „Noctua NH-D15S (chromax.black)“, „Corsair A115“ ir „be quiet! Dark Rock Pro 5“. Nors varžovai atrodo labai grėsmingi, tačiau AK620 dar prieš dvikovą neiškrenta iš konteksto dėl jau įrodyto efektyvumo ir konkurencingos kainos. Šiandien susidursime su estetiškai ir funkcionalumo prasme patobulinta AK620 versija. Skaitmeninį ekranėli turintis baltas AK620 Digital HW kainuoja beveik tiek, kiek „Dark Rock Pro 5“, kas testavimą daro dar įdomesniu. Jeigu tiuninguotas AK620 neatsiliks nuo „be quiet!“ flagmano, bus galima konstatuoti, jog paprasčiau atrodantis ir dėl to 15 eurų pigesnis AK620 vėl pasiūlys top klasės vertę.

2 Komentarai

  1. SoTOP parašė:

    Ar TDP vertės tikrai tikslios?
    Nuo 120W pereinant iki 135W visi aušintuvai grubiai prideda po 10C, kas atrodo daugoka pridedant vos 15W prie 120W.

    Kitas dalykas, kad tokios temperatūros prie 135W atrodo baisiai didelės. Tarkim techpowerup testuose https://tpucdn.com/review/be-quiet-dark-rock-elite-cpu-air-cooler/images/maximum-heat-amd.png AK620 išsilaiko žemiau 95C su 225W.

    Aišku rezultatams palyginti tai nėra labai svarbu, IHS dizainas ir karščio tankis visus aušintuvus stipriai suvienodina. Renkantis aušintuvą labai išgirti Thermaltake turėtų nesunkiai įsitaisyti į optimaliausio pasirinkimo vietą https://playpro.lt/lt/thermalright-peerless-assassin-120-se-procesoriaus-ausintuvas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.