- Naujesnis įrašas Perkamiausi „Steam“ žaidimai, vasario 5 d.
- Senesnis įrašas Patvirtintas „Core i5-8500/8600“ ir „Core i3-8300“ egzistavimas
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 305 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 196 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 186 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 145 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 113 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 111 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 111 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 108 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 106 views
- „RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition“ ir „Voidwrought“ žaidimai siūlomi nemokamai 92 views
Daugiau





Kaip ir senos naujienos , idomiau butu quad chanel testus pamatyt 🙂
Quad channel palaiko tik HEDT platformos, siuo atveju Threadripper. Nors gal visai ir idomu butu pamatyti testus 1900X su 1,2,4 channels 🙂
Ir i9 🙂 man įdomu ar yra naudos iš to quad 🙂
Prieš darant review ilgai neieškojau, bet asmeniškai Youtube mačiau tik keletą mėgėjiškų testų (atrodo 1080p) su išvadom, kad dual channel prideda ~5 proc. ir iš esmės yra nereikšmingas. Šitas testavimas parodė visai ką kitą. Gal maišai su atminties dažnio svarba Ryzen’ui 🙂
Nesupratau… o tai ką jis parodė? Aš iš rezultatų sprendžiu, kad open world žaidimuose žemiau krenta fps, bet jis nekrenta smarkiai žemai. Tik Hitman, Mafia III ir Warhamer tikėtina, galima būtu pajusti skirtumą, visur kitur realiame žaidime manau neatskirtu net ir specialistas naudojamas vienas ar du RAM moduliai. Šiaip super testas, dėl to galvą jau senai sukau, kaip čia daryti, pirkti du ar vieną modulį… įžangoje apie mane parašyta, aš galvoju jog reiktų dasipirkti antrą modulį vėliau, dabar lyg jau ir apsisprendžiau 🙂
Labai priklauso, kada tas vėliau. Jei po pusės metų ir daug žaidžiama, tada jau ne itin gerai. Jei po mėnesio, tai sakyčiau maža problema.
Kodėl blogai po pusės metų? Kas nors sistemai atsitinka?
Niekas nenutiks, tik ilgai kentėsi problemas. Jei netrukdo, tai nėra ir problemos
Kai tokios kainos galiu ir pakentėti X)
Aš pats ‘kentėčiau’ su 2x4GB 2666MHz (aišku, bandyčiau spartinti iki aukštesnių dažnių. Atminčiai atpigus- keisčiau į greitus 2x8GB.
Mafia III, Warhammer ir GTA V – šituose experience skirtumas buvo akivaizdus net išjungus fps parodymus. Kaip rašiau, jautėsi tarsi būtų du skirtingi PC, o tai suprasti specu būti nereikia 🙂 Nors Hitman’e single channel kirto per avg. labiausiai, tačiau tas nebuvo taip stipriai juntama kaip kituose trijuose. Fps taip nešokinėjo, tiesiog jų buvo pastoviai mažiau.
Dėl optimalaus DRAM dažnio Ryzen’ui tiksliai nežinau, reikia žiūrėt testus. Bet abejoju ar tai bus 2666, greičiausiai ~3000 MHz, gal net tie patys 3200 MHz.
Klausimėlis to BC00, kad jau užsiminei 🙂 … kokia RAM modulio sparta optimali Ryzen’ui? Niekaip neapsisprendžiu imt 2666 ar 3200…
O negali itakos turet mazas kiekis ram? Idomu kokie butu rezultatai 2x8GB vs 1x16GB.
Turi prie Ultra nustatymų ir aukštesnių rezoliucijų, bet čia nei viename nemačiau totalaus striginėjimo. Tokie kaip GTA V ir keli kiti triple A žaidimai ilgiau prie jų sėdint užaugina RAM virš 8GB (prie 4K, tikėtina jau nemažai žaidimų kopia virš 8GB). Norint, kad nestrigtų reikia dėti 16 GB, mažinti iki very high/high arba perkrovinėti žaidimą, kad išvalyt RAM.
Vieninteliame BF1 atrodė, kad galėtų būti kiek daugiau RAM. Keliuose heavy sprogimuose/susišaudymuose buvo akivaizdžių momentinių strigimų/ fps dropų. Daugiau viskas su 8 GB in dual channel buvo smooth as butter 🙂
Dėl mažo vram daugiau šansų. Pvz pas mane tik 2gb vram (gtx750ti gs) ir su 8gb ramo nepalošiu „Just Cause 3“ high nustatymais, o pakėlus ram iki 12gb problemos dingsta (lag spike). Nors draugelis su gtx1050ti 4gb ir 8gb ram ji lošia be problemų (same cpu).
Abejoju ar BF1 1440p pasiekė 8 GB vRAM. Kai prisėsiu prie setupo, pažiūrėsiu kiek buvo išnaudota.
Threadripper single vs dual channel netestuosiu, jei bottleneck’ino R7 1700, tai tikrai ne geriau bus ir su 1920X. Dual vs quad būtų galima testuoti 🙂
Dual vs. Quad būtų žiauriai įdomu. Šita dilema jau ilgokai sklando ore 🙂
Na bus galima prasukt. Taip pat gal patikrinsiu kaip toks einamas liaudies CPU kaip i3-8400 reaguoja į DRAM režimus. Tikiuosi dar mažiau, bet gal pavyks ką įdomaus atrast 🙂
Patikrinau, kiek BF1 ima 1440p, bet su DX11, nes Afterburner + DX12 priverčia aplikaciją nulūžti.
vRAM ~3 GB
RAM ~6 GB
Išjungus DX12 pastebėjau, kad ir mikro strigimai pradingo, tai čia bus DX12 „nuopelnas“.
Sena naujiena, kad BF1 + DX12 yra blogas derinys.
Tikrai taip, tereikia prisiminti:

1. Paskaiciau daug komentaru tai gaunasi amzinas klausimas su RAM – kiek RAM Gb reikia, kas geriau CL didesnis ar MHz, kas geriau ar dual ar single (quad tai man atrodo cia tik serveriams turetu buti idomu). Man atrodo kad labiausiai visgi itakoja paprastas RAM atminties kiekis 🙂
2. Jeigu turi 4 slotus motkoje, tada perki du modulius (dual channel) ir nesuki smegenu…