Nauja orinukų mada: „Deepcool AK400 Digital“

Intro

Skaitmenizuota (jeigu taip galima pavadinti) AK400 versija pirmą kartą buvo parodyta šių metų CES parodoje. Kartu su AK400 Digital „Deepcool“ parodė ir dar kelis skaitmenizuotus produktus, įskaitant AK500 Digital, AK620 Digital ir vienintelį CH510 Mesh Digital korpusą. „Digital“ šeimos idėja paprasta – ant aušintuvo/korpuso integruotas skaitmeninis ekranėlis realiu metu rodo CPU temperatūrą. Šį „Deepcool“ „išradimą“ išbandysime su turbūt populiariausiu ir daugiausiai pagyrimų sulaukiusiu AK400 aušintuvu. Papasakosime, kaip šis sprendimas įgyvendintas, ar transliuojama tiksli temperatūra, o galbūt gausime informaciją ne vien apie temperatūrą?

6 Komentarai

 1. Raijmiss parašė:

  OPa kaip tik ieškojau kompaktiško coolerio i5 12600 kepyklai. Jeigu veiks tyliau už stocka tai jau gerai bus

 2. Lovelasas parašė:

  Led ekranai ant aušintuvo ir dar orinio..? Nu čia jau freaky 😀

 3. ReaLm parašė:

  aš tai sujungęs ninja 5 aušintuvus taip kad įpūstų šaltą orą į vidų 800rpm, ištrauktų karštą orą į įšorę 800rpm ir pastačiau aušintuvą iš viršaus, kad karštą orą ištrauktų iš pipes skylių su 2k rpm efektas tikrai jaučiasi – 5800x3D 32c idle, full load 68c max temps.

 4. vycius9 parašė:

  Toks informacinis LCD ekranėlis, man labiau tiktų ant pačio korpuso viršutinės dalies. Kadangi kompo korpusas po stalu. Ir galėtų rodyti ne tik CPU temp duomenis bet ir GPU.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.