- Naujesnis įrašas „Zen 3“ turės išaugusią spartą per taktą, o dažnis pakils bent 200 MHz
- Senesnis įrašas Sekančią savaitę „Surviving Mars“ žaidimas siūlomas nemokamai
Naujausi komentarai
- Raijmiss 2026-06-27 at 23:37 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxČia sarkazmas? :DDD
- BC00 2026-06-26 at 23:02 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxLygis labai aukštas. Nepamirškim, kad darbinė 9800X3D temperatūra yra 95 C ir jis stengiasi ją pasiekti.
- Mindaugas Klumbis 2026-06-26 at 22:12 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital NyxRealiai 9800x3d kapoja beveik 160 w apkrovus visus branduolius, tai is tokio lygio orinuko nelabai ir galima daugiau tiketis. Zaidimuose
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:46 Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
- Raijmiss 2026-06-26 at 17:39 Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyxteste CPU 90c? Tai jie tik silpniems CPU skirti?
- SoTOP 2026-06-24 at 11:06 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
- xFiniti64 2026-06-23 at 23:16 „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- Antra karta geresnė? „Deepcool AG620 G2“ ir AK620 G2 Digital Nyx 305 views
- „Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD 196 views
- GTA VI bus uždraustas keliose šalyse 186 views
- Skaitmeninis euras vienu žingsniu arčiau išleidimo, nori atsikratyti „Visa“ ir „Mastercard“ priklausomybės 145 views
- Stéphane D’Astous: žaidimų industriją užvaldė finansai ir ji neteko savo sielos 113 views
- „Windows 11 26H2“ tęs mažesnių ir greitesnių atnaujinimų filosofiją 111 views
- Tim Cook patvirtino, kad „Apple“ produktų kainos didės. Telefonai brangs bent 200 USD 111 views
- Prasidės GTA VI išankstiniai užsakymai, bazinis žaidimas kainuos 79,99 USD 108 views
- Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodį 106 views
- „RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition“ ir „Voidwrought“ žaidimai siūlomi nemokamai 92 views
Daugiau






as kai gavau Predatoriu (panasios kategorijos nesiojama) tai man didziausia nesamone buvo jame idiegtos papildomos nesamones. Nesamoningai veikiantys boos rezimai, megtuku rezimai ir ju konfiguracijos. Labiausiai labiausiai erzinantis buvo idiegtas garso ekvalaizeris, kurio neina konfiguriuoti ir tik default opicijas pasirinkti. Ir jis taip sukonfiguruotas buvo, kad visiska tragedija: muzikos klausyti neimanoma, video konferenciju garsas toks, kad puse neidavo girdeti ar suprasti.
Sugaisau kelias dienas kol ji islupau ir savo sudiegiau, nes ned driveriu perdiegimas nepadedavo.
Forumai visi pikti del tokio idiegto S….
Kai darote review, gal galite atkreipti i tokius dalykus demesi?
Aš tai jei sau nešiojamą tai būtinai persirašyčiau Windows, šlamšto tikrai visi prikiša, pvz Mcafee antivirusas. Su garso skambesiu dar nebuvo problemos kiek bandžiau, normalūs nustatymai. Ką turi omenyje dėl BIOS režimu? Taip pat nelabai suprantu kas dar per mygtukų režimai? Antrinės funkcijos?
nusistatau spalvu rezimus, bet ten tik jos veikia, kai maigau klava, nemaigymo metu pvz sviecia melynai = nu nemegstu melynos spavlos…
Su ASUS ant baterijos jei nemaigai klavos už kokių 2 minučių išsijungia apšvietimas. Pajungus į tinklą lyg niekas neišsijungia, bent jau man nebuvo. Koks apšvietimas klavos parinktas toks ir lieka.