Man asmeniškai „ASUS ROG Zephyrus S“ RGB apšvietimas tikrai patiko. Apšviečiami tik mygtukų simboliai, o pro šonus šviesa beveik neprasimuša. Įdomu, kad RGB šviečia ir iš aušinimo angos.
as kai gavau Predatoriu (panasios kategorijos nesiojama) tai man didziausia nesamone buvo jame idiegtos papildomos nesamones. Nesamoningai veikiantys boos rezimai, megtuku rezimai ir ju konfiguracijos. Labiausiai labiausiai erzinantis buvo idiegtas garso ekvalaizeris, kurio neina konfiguriuoti ir tik default opicijas pasirinkti. Ir jis taip sukonfiguruotas buvo, kad visiska tragedija: muzikos klausyti neimanoma, video konferenciju garsas toks, kad puse neidavo girdeti ar suprasti.
Sugaisau kelias dienas kol ji islupau ir savo sudiegiau, nes ned driveriu perdiegimas nepadedavo.
Forumai visi pikti del tokio idiegto S….
Kai darote review, gal galite atkreipti i tokius dalykus demesi?
Aš tai jei sau nešiojamą tai būtinai persirašyčiau Windows, šlamšto tikrai visi prikiša, pvz Mcafee antivirusas. Su garso skambesiu dar nebuvo problemos kiek bandžiau, normalūs nustatymai. Ką turi omenyje dėl BIOS režimu? Taip pat nelabai suprantu kas dar per mygtukų režimai? Antrinės funkcijos?
Su ASUS ant baterijos jei nemaigai klavos už kokių 2 minučių išsijungia apšvietimas. Pajungus į tinklą lyg niekas neišsijungia, bent jau man nebuvo. Koks apšvietimas klavos parinktas toks ir lieka.
Raijmiss 2026-06-26 at 17:46Fizinę GTA 6 versiją planuojama išleisti gruodįLūžta internetas nuo konsolininkų verksmų, nu kaip gi čia be fizinio disko....... Myža jau į batą loxai kad negalės už
SoTOP 2026-06-24 at 11:06„Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USDSteamdeck išpopuliarėjo nes Valve pardavinėjo jį su minimaliu pelnu, bent už pigiausią modelį. Iš Steam mašinos Valve nori pastebimai uždirbti,
xFiniti64 2026-06-23 at 23:16„Steam Machine“ kainos prasideda nuo 1049 USD2020 metu pleistekas uz 600 euru sudauzo kaip oboli ta geibo kubika kuris 2026 isleistas, ant performenco. Pleistoko parde turi
as kai gavau Predatoriu (panasios kategorijos nesiojama) tai man didziausia nesamone buvo jame idiegtos papildomos nesamones. Nesamoningai veikiantys boos rezimai, megtuku rezimai ir ju konfiguracijos. Labiausiai labiausiai erzinantis buvo idiegtas garso ekvalaizeris, kurio neina konfiguriuoti ir tik default opicijas pasirinkti. Ir jis taip sukonfiguruotas buvo, kad visiska tragedija: muzikos klausyti neimanoma, video konferenciju garsas toks, kad puse neidavo girdeti ar suprasti.
Sugaisau kelias dienas kol ji islupau ir savo sudiegiau, nes ned driveriu perdiegimas nepadedavo.
Forumai visi pikti del tokio idiegto S….
Kai darote review, gal galite atkreipti i tokius dalykus demesi?
Aš tai jei sau nešiojamą tai būtinai persirašyčiau Windows, šlamšto tikrai visi prikiša, pvz Mcafee antivirusas. Su garso skambesiu dar nebuvo problemos kiek bandžiau, normalūs nustatymai. Ką turi omenyje dėl BIOS režimu? Taip pat nelabai suprantu kas dar per mygtukų režimai? Antrinės funkcijos?
nusistatau spalvu rezimus, bet ten tik jos veikia, kai maigau klava, nemaigymo metu pvz sviecia melynai = nu nemegstu melynos spavlos…
Su ASUS ant baterijos jei nemaigai klavos už kokių 2 minučių išsijungia apšvietimas. Pajungus į tinklą lyg niekas neišsijungia, bent jau man nebuvo. Koks apšvietimas klavos parinktas toks ir lieka.