- Naujesnis įrašas „Ryzen 5000G“ serijos procesorių specifikacijos (APU procesoriai staliniams kompiuteriams)
- Senesnis įrašas Ištestuota RTX 3070 su 16 GB atmintimi
Naujausi komentarai
- StrelokRTX 2026-08-27 at 02:40 Kinų atminties gamintojas CXMT pavogė „Samsung“ technologijas, kad praleistų daug metų tyrimųMan neaišku, kaip tokių šiukšlių kaip tu niekas nebanina. Diskutuoti nemoki, dvoki kaip šiukšlė.
- EgidijusL 2026-08-26 at 16:47 Kinų atminties gamintojas CXMT pavogė „Samsung“ technologijas, kad praleistų daug metų tyrimųKad čia likus vata, o ne botai. Pats tu botas vatinis.
- StrelokRTX 2026-08-26 at 12:36 Pirmasis „The Witcher 3 Songs of the past“ treileris, taip pat pristatyta „Remastered“ versijaJeigu witcher 4 bus slopas, tai bent Witcher 3 bus galima 3 kartą pereiti.
- StrelokRTX 2026-08-26 at 12:34 Sam Altman teigia, kad mūsų senieji įpročiai stabdo didįjį perėjimą prie dirbtinio intelektoPrimena 2000- uju dot com burbulą. Pervertina technologija šiuo metu, kuri realiai jokio pelno neneša, realiai tik mažina žmonių įgūdžius
- StrelokRTX 2026-08-25 at 15:54 Kinų atminties gamintojas CXMT pavogė „Samsung“ technologijas, kad praleistų daug metų tyrimųJums bbiai galvoje ar kas sukasi, prie ko čia išvis Rusija? CXMT yra kiniška kompanija. Išvis kas šitam puslapiui atsitiko
- EgidijusL 2026-08-25 at 15:13 Kinų atminties gamintojas CXMT pavogė „Samsung“ technologijas, kad praleistų daug metų tyrimųTasai dar ir putleriui ir falą laižytų.
- StrelokRTX 2026-08-25 at 13:27 Kinų atminties gamintojas CXMT pavogė „Samsung“ technologijas, kad praleistų daug metų tyrimųSovietmetis tavo galvoje rent free gyvena. Ar gal pats gyveni crushiovkei. Dar pasakyk, kad patinka už ramus 500 eur mokėti.
SKAITOMIAUSIOS NAUJIENOS
- „Samsung 990“: nuo aukštumų iki žemumų 412 views
- Kinų atminties gamintojas CXMT pavogė „Samsung“ technologijas, kad praleistų daug metų tyrimų 334 views
- Europos Centrinis Bankas įspėja, kad AI burbulo sprogimas gali sukelti sisteminę griūtį 286 views
- „G-SKILL“ išmoka kompensacijas pirkusiems DDR4 / DDR5 atmintį, vienam klientui 20-25 USD 188 views
- „Windows 11“ rugpjūčio atnaujinimas sukelia problemų su žaidimais 181 views
- GTA IV gandų skleidėjas turi žaidžiamą žaidimo versiją 164 views
- Nutekinta netikra GTA VI versija, kuri iš tikro turėjo tik kenkėjišką kodą 117 views
- „Cardpocalypse“ žaidimas siūlomas nemokamai 111 views
- „Intel“ vis dar procesorių rinkos lyderis, bet rinkos dalis rekordiškai sumažėjo 103 views
- Nutekėjo GTA VI žaidimo eiga, bet video buvo greitai pašalinti 102 views
Daugiau







Patriot man kaip pigus gamintojas patinka, bet padaryti taip, kad nebūtų aišku kokią NAND atmintį gausi perkant P210 yra žemas lygis.
„Latest SATA III Controller“ taip pat nusako, kad gali pakliūti skirtingi kontroleriai. Realiai taip ir yra, sutinkami tiek SMI, tiek Phison kontroleriai.
Man išvis 2.5″ diskai yra praktiškai miręs reikalas. Dar buvo jiems prasmė kai jie buvo pigesni už Nvme, bet dabar nebent radus per akciją už super kainą, kitu atveju tiesiog pigų 2TB Nvme pvz. https://www.rde.lt/products/lt/416/220478/sort/1/filter/0_0_0_0/Swordfish-2TB-ASWORDFISH-2T-C-SSD-diskas.html ir viskas.
Man dar kaip variantas nešiojamame kompiuteryje norint du diskus turėt, bet ir ten jau dažnai būna po dvi M.2 jungtis. Aš manau, kad ir gamintojai daugiau parduoda NVMe M.2 diskų, o ne SATA
Yra kas deda į kompą po 5-6 SATA diskus, nes to reikalauja darbo specifika. NVMe max būna 2 jungtys ir todėl nepatenkina tokių žmonių poreikių. Aišku, čia labai retas ir specifinis dalykas.
Turiu 2 vnt Patriot P210 1TB diskus. Puikiai atlieka funkcija kaip zaidimu talpykla :).
Šiuo atveju gaila, kad SSD-Z liko neišvystytas, parodytų kiek pasisekė 🙂 Nors gal ką ir nuskaitytų.
Alternatyva SMI flash id, atitinkamai ir Phison kontroleriui (autorius Вадим Очкин (vlo)).